Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kb 40 éves...

Miért van az, hogy kb 40 éves kora után egyre több férfi lesz alkoholista?

Figyelt kérdés
Úgy érzik, hogy már nem vonzóak a nők számára? Ez egyfajta kapuzárási pánik miatt történik? Apám azt mondta, hogy ő nem akar megöregedni, és inkább ilyen önpusztító életmódba kezdett. 52 évesen meg is halt.

2017. máj. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez is mutatja mennyire nem jó a nőkkel együtt lenni, inkább az alkoholizmus.
2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad általánosítani.Nem mindenki lesz 40 fölött alkesz, és sokan e kor alatt is azok.Szóval ez nem életkor függő.Sajnálom Édesapádat.Az enyémet 57 évesen vitte el a pia. Én egész gyerekkoromban a dorbézolást láttam, és mégsem lettem piás. Lehet, pont ezért.41/f
2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokan haragszanak ezért az apjukra, de én nem. Nem volt rossz ember egyébként. Sosem bántott, anyámat se. Ő így döntött sajnos. Anyám próbálta pszichológushoz vinni, de túl makacs ember volt.
2017. máj. 25. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
mert addigra érik be a munkájuk gyümölcse..alkoholista nem egyik napról a másikra lesz vki,hosszú évek munkája,csak kezdetben még mindenki szerint rendben van a mindennapi söröcske es tsai...aztán szép lassan függőség lehet belőle,ugy 40 éves korukra..
2017. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. :D
2017. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok és a definició szerint alkesz, de én nem tartom magam annak.
2017. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!