Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történe azzal, aki a 7....

Mi történe azzal, aki a 7. dik emeltről ki esne vagy ki ugrana?!

Figyelt kérdés
Most itt leszögezem,nem akarok öngyilkos lenni,meg semmi ilyesmi csak érdekel ez a dolog.Hogy mégis biztosan meghal az aki ezt megteszi?Nekem bátorságom nem lenne ehhez,mert nagyon félek az ilyesmiktől.

2017. máj. 25. 14:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira fájhat, hogy rögtön elájulsz a fájdalomtól, vagy ha nem, akkor sokkot kapsz és az adrenalitól nem érzed annyira a fájdalmat már. De nyilván fáj, hisz ha már belerúgsz az ágy szélébe is kegyetlenül fáj, itt emg eltörik minden csontod
2017. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
..de, érez mindent az idegek abban a mp.-ben továbbítják az agyhoz...iszonyatos lehet. a szörnyethalt kifejezés jól takarja.. gondolom sokkot is kap rögvest. de aki látja annak milyen sz.r lehet:((( !!!!
2017. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#9 Válaszolónak.

De például aki alkoholt fogyaszt előtte,az is sokkot kap?Vagy az csak rátesz egy lapáttal hogy ne érezzen semmit?

2017. máj. 25. 14:53
 14/26 anonim válasza:

Tudomásom szerint létezik olyan, hogy valaki zuhanás (szabadesés) közben "szörnyethal", de ehhez jóval hosszabb idejű zuhanás kell, mint a hetedikről történő kiugrás-kiesés.


Az érzés maga pedig érdekes, mivel elárasztja a testet az adrenalin. Ahhoz hasonló, mint egy durva hullámvasút a lejtmenetben vagy a bungee-jumping.

Ha bevállalós vagy, tudom ajánlani.


A hetedikről való kiugrás-kiesés az esetek nagyon nagy részében vagy rögtön a földet érést követően vagy nem sokkal azt követően halállal végeződik.

Akik esetleg túl élik, a további életükben általában azt sajnálják, hogy túlélték. Mert például nyomorékok lesznek, ágyhoz vagy kerekesszékhez kötöttek, hátralévő életükben mások segítségére szorulnak.


Úgyhogy inkább vigyázz!

Ha szar az élet, keress valakit, barátot, szerelmet, terapeutát, pszichiátert, egyházat, karitatív vagy civil szervezetet, valamilyen közösséget. Fogsz találni segítséget.

2017. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14 Válaszolónak

Nem szeretnék meghalni ahogy fentebb írtam is,csupán érdekel ez a dolog.A másik én ilyen le ugrós dolgokban sosem vettem részt,nem is szeretnék ilyenekkel kisérletezni mivel nagyon félek.Ha mégis öngyilkos akarnék lenni,pont ezt a módszert nem választanám.

2017. máj. 25. 14:58
 16/26 anonim válasza:

Az előző válaszomhoz: az érzés, amit írtam, csak a zuhanásra vonatkozott.

Az ütközés mindenféleképp brutális.

Akár piával, akár a nélkül.

Ne akard megismerni!!

2017. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elájul, és hidd el: olyan nincs hogy nem érzi a fájdalmat. Egyetlenegyszer láttam olyat aki igy akart meghalni. Rémálmaimban se jöjjön elő.
2017. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

7 emeletről kb 1 másodperc alatt padlót fogsz... sok időd nem lesz felfogni a dolgot....

Sok mindentől függ, hogy mi bajod lehet....

Ha talpra érkezel, akkor csak józan paraszti ésszel... combcsont biztos kiugrik a medencecsontból, térdek, boka.... + a belsőszervek a hirtelen lassúlástól leszakadhtnak .... belső vérzés stb....

Fejre esve egyértelmű... eltörik a nyakad, betörik a koponyád, + belső szervek hasonló serülése....

Hátra esve gerinc, belsőszervek, + a fej az ostorcsapás elv miatt....

Hasra esve bordák, belsőszervek, fej, az ostorcsapás elv miatt.

Kb ennyi, amennyit így elgondolkodva eszembe jutott....

2017. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát nem is szeretném megtudni hogy milyen érzés lehet.Bár gondolom utána úgyis mindegy,mivel ha már meghal az ember akkor már csak szépen kimászik a fizikai testéből,utána lehet félni hogy kik fognak érte jönni.De ez már nem ehhez a kategóriához tartozik.
2017. máj. 25. 15:09
 20/26 anonim ***** válasza:
Akit én láttam, az túlélte. De nyomorék lett. Igaz, ő nem közvetlenül betonra esett.
2017. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!