Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kézmosás nélkül?

Kézmosás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mennyi a valószínűsége, hogy valamilyen fertőzést kap, ha elfelejtettem kezet mosni nagy dolog elvégzése után, egy kis idő után meg a valamiért a számba nyúltam? És mennyi idő után várható a megbetegedés? Valami elterelte a figyelmem, és már csak utána jutott eszembe, hogy basszus, nem mostam kezet, most meg tiszta pánikban vagyok.


Köszi a válaszokat!


2017. máj. 26. 07:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hülye voltam :D
2017. máj. 26. 07:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázd túl, nem sok.
2017. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jelzem, kb 2 hónapja volt egy emésztőrendszeri megbetegedésem, hasmenés és hányás a majdnem kiszáradásig, de akkor tisztán emlékszem, hogy mindig mostam kezet, nem szoktam ennyire feledékeny lenni, és mégis valamitől beteg lettem. Székletvizsgálatból semmi nem derült ki, csak valamilyen fertőződés.


És most rettegek, hogy megcsináltam magamnak a bajt.

2017. máj. 26. 07:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem is, köszönöm szépen a választ! :)
2017. máj. 26. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy bajod lenne. Saját tapasztalataim alapján az emberek több mint fele semmikor nem mos kezet, a többség mégis egészséges :'''D
2017. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, valóban igaz. Pl nálunk családi ebédkor sem sógornőm, sem bátyám sosem most kezet, mindig csodálkoztam, hogy eddig hogy nem kaptak el semmit :D
2017. máj. 26. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!