Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fogdossák össze a babám...

Miért fogdossák össze a babám kezét kézmosás nélkül olyanok is akiknek van gyerekük és tudják hogy bekapja? Annyira idegesít.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy fogdossák. Ha jön a közelébe vmi ismerős, egyből szólj rá hogy vagy kézmosás, vagy no tapi. Ne érezd emiatt rosszul magad, mert szólnod kell. Érezze az magát rosszul akinek ez nem jut eszébe!!!
2009. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen, elég gáz hogy szólni kell. Átmegyek a szomszédba aki építkezik, még víz sincs. most hogy mondjam a saját házába hogy mosson kezet...
2009. júl. 31. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem!

Átviszed egy építkezésre a babádat?Vagy mi?

Akkor ne várd,hogy kezet mossanak,de ha valaki hozzátok megy látogatóba,nyugodtan szólj neki.

2009. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Miért ne vihetném át? Nem traccspartira vagy kávézni mentem..., csak kb 5 percre. Egyébként nem csak ő fogja meg, ez csak egy példa volt.
2009. júl. 31. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is többször észrevettem, hogy sokszor a gyerekes szülők felejtik el, milyen allergiás az ember a hasonlókra. Nem vagyok mániákus, de vannak minimumok. Illetve annak sem örültem, mikor látogatóba jöttek hozzánk kisgyerekkel, aki a kicsim összes játékát végignyalta, (szó szerint), majd kivette a kiságyából is az alvós cuccait,(amit csak arra használunk), és azokkal hempergett, én finoman próbáltam szólni, de a szülők meg sem hallották, és nem szóltak rá! Bőgni tudtam volna!!! Csak ezek után mi a teendő?
2009. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű, szerintem is, nálunk is hasonló a probléma. Jönnek a rokonok(!) és összepuszilgatják a gyerek kezét! Többszörös szülők, nagyszülők, tudhatják, hogy a kezét nem, mert azt beveszi a szájába! :( Szomorú....
2009. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj rájuk, hogy ne tapogassák mosatlanúl a gyermek kezét, mert a szájába veszi. Meg kell, hogy értsék, ha esetleg megsértődnek, ne törődj velük, viszont nem betegszik meg a picur. Mi is mindig szólunk.
2009. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hozzánk múlt hétvégén jöttek ismerősök gyerekkel. a gyerkőc 4 éves, betolt egy csokit még a füle is csokis volt, mondom neki, gyere megyünk megmossuk a kezed, erre az anyja, nem kell, majd fogja a konyharuhámat és beletörli a gyerek kezét. majd a kicsi addig nyalta az ujjait amíg már nem ragadt, ezután ment a 2,5 hónapos lányomhoz nézegetni, erre az anyja fogja gyerek kezét és a gyerekem kezébe rakja... hát mondom esetleg jó lenne, ha kezet mosna a fiának, erre megint nem kell... hát egyből vittem kezet mosni a lányomat. és még én vagyok a bunkó...

szerintem szólj, ha nem fogják fel, akkor moss kezet a babádnak célzásképp, miután megfogdozták.

2009. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor el kell dönteni hogy ki a fontosabb: a babátok vagy az az illető aki összefogdossa. Ha megvan a válasz, akkor meg is van a teendő.
2013. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!