Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki leírná részletesen a...

Tundercipello kérdése:

Valaki leírná részletesen a fülbelövés utáni teendőket?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy hidrogén peroxiddal vagy alkohollal kengegessem meg naponta 2-3x forgassam meg. Mást kell még tennem? Illetve mennyi idő után lehet kicserélni és akkor milyen anyagúra?(pl.arany ezüst stb.)

2017. máj. 27. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ennyit csináltam, amit leírtál. Kb 2 hónap után cseréltem ki ezüstre. Ha már nem fáj, ha mozgatod a fülbevalót, vagy ha hozzáérsz (pl éjjel, ha a párnára hajtod a fejed), nem gyulladt, piros és nem levedzik, és takarításkor tiszta a vatta is, akkor cserélhetsz nyugodtan. Ha nincs allergiád a bizsura, akkor akár arra is cserélhetsz azonnal.
2017. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sokat segítettél!
2017. máj. 28. 08:42
 3/4 anonim válasza:
Hat nekem elmeletileg 6 hetig kellett volna bennmaradnia de en mar a 2.heten ki vettem es semmi bajom nem lett, tenyleg semmi. Meg csak be se gyulladt. Majd valamikor szeretnek mostanaba talan a heten a balba egy harmadikat es hat az elso harommal sem volt semmi. (Az elso kettonel (bal+jobb) kivartam a hat hetet. A masidiknal (csak bal) olyankor nem es szerintem most sem fogom ha csak be nem gyullad....😊😉 17/L
2017. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én sem vártam ki a 4 hetet!😶😁 Már a második héten kivettem mindkettőt és semmi baja nem lett(eddig)! Ja és még annyi hogy a másodikkal már aznap ( három nappal az első után lövettem) mentem lovagolni és anya szidott is de megtocsoggattam alkoholba a fülem és nem lett baja!

Köszi

2017. jún. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!