Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap du.2-3 órakor volt...

Tegnap du.2-3 órakor volt fitymaszűkületi műtétem, pontosabban részleges körülmetélés?!

Figyelt kérdés

Tehát a műtét óta bő 12 óra eltelt már..A "jancsit" egészen az elejétől a végéig bekötötték (tehát nem csak a seb körül), és a gézkötésre még rátekertek egy szorosan tartó tapasztós tekercset is, ami jól rátapadt a gézre! A kérdés a következő! Ha kamillában szeretném áztatni, akkor a "műanyag" tapasztós tekervényt le kell varázsolnom valahogy a kötésről, vagy azzal együtt lógathatom a kamillába? Az orvos azt mondta, jól sikerült a műtét, reggel levehetem a kötést, csak nem tudom hogyan fogjak neki...

21 éves voltam, kizárásos alapon nem leányzó :P


2017. jún. 2. 04:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, az itt hozzászólók jobban tudják, mint a tegnapi doki? Kérdezted tőle is?

.

"21 éves voltam" - mennyi ideje?

2017. jún. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!