Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 4kg-t...

Hogyan tudnék leadni 4kg-t diétával (ha lehet zsírból) minél hamarabb?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a regenor diéta nagyon hatásos és csodákra képes. Környezetemben aki csinálta tényleg látható volt rajta a változás. Az már egy más téma, hogy én személy szerint biztosan nem tudnám tartani, és szerintem fiatal korban nem tesz jót a szervezetnek, de ez bármi tudományos megalapozottság nélkül abszolút az én véleményem csak :) Szerintem nyugodtan olvass utána, lehet neked teljesen bejön :)
2017. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyorsan lefogyni. Striás, ragyás leszel; ha nő vagy, a melled is "leesik"... és amint abbahagyod a csodadiétát, azonnal visszahízol.
2017. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom elso utananezek :D

Nem akarok olyan gyorsan lefogyni csak minel hamarabb ha lehet :) ennyi felesleg van rajtam,meg fiatal vagyok nincs nagy mellem,de azert koszi neked is :)

2017. jún. 8. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy napig ne egyél (ezzel kimeríted a raktározott ch-t és kénytelen lesz a szervezeted a zsírhoz nyúlni), csak igyál. Utána egy két hétig zöldségeket, húst, gyümölcsöt, tojást ilyesmit egyél. Ha nagyon kell a szénhidrát, akkor zabpelyhet vagy hasonló lassú szénhidrátot egyél. A kalóriaigényed csekkold le egy kalkulátor segítségével és 300-500 kcal minuszod legyen napi szinten. Hetente mérlegelj. Ca két hónap alatt meg lesz fogcsikorgatás nélkül.
2017. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja. És valamennyit erősíts. Ha a szervezetednek újra kell építeni a mikrosérült izomzatot esetleg bővíteni az még kalória igényesebb. Ráadásul ezzel megakadályozod, a szervezeted, hogy jelentősebb izomszövetet veszíts, mert előbb a fehérjéből próbál energiát csinálni. A zsírt csak pár nap után kezdi el használni.
2017. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Koszi utolso!
2017. jún. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!