Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet minél hamarabb...

Hogy lehet minél hamarabb lefogyni szálkásító diétával és erősödni? (fontos)

Figyelt kérdés

Igazából minden érdekel,tiszta kezdő vagyok.16/f 180 cm 98 kg.

Mennyit kell lefogyjak a kockahashoz meg ahhoz,hogy kijöjjenek a karomon az erek?( már érezni,csak nem annyira látni mert eltakarja a zsír)

Szoktam kijárni futni de senki se mondta el mennyit.Távolságot,hogy 1 km vagy időt,hogy 30 perc?

Illetve az étel.Azt se tudom mennyit és mit.Mondják,hogy fehérjét de nem ehetek csak csirkét.Pontilosan mikor és mit kell és mennyit fussak és mikor?Mondta valaki azt,hogy mindennap,de volt aki azt mondta,hogy háromnaponta stb.

Aztán itthon,hogy edzek?Hétfő fekvőtámasz amennyit tudok,kedden hasprés amennyit tudok,szerdán húzodzkodás amennyit tudok etc etc??

Nagyon fontos lenne.Elszánt vagyok bármit megcsinálok,csak mondják meg mit :D

Amúgy egésznap itthon vagyok,erős fejfájás miatt ezt tartották jónak így magántanuló vagyok -.-



2014. szept. 23. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell, heti minimum 3-4, 40-60 perces aerob ( a kocogás jó lesz)edzés és menjen hozzá heti 3-4 erősítő edzés is. Szálkásításnál inkább izomvesztés van, mivel kalória mínuszban leszel. Így tudsz zsírt leadni. Ilyenkor a szervezet sokszor az izmot is bontja, hogy elegendő kalóriához jusson. Ezért kell a fehérjét magasan tartani: 2-2,5g x ttkg. A ch-t pedig csökkented.

Fehérje nem csak húsból vihető be, mehet tojás, túró és protein tápkieg is.

2014. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elszánt vagy és bármit megteszel akkor olvass... sárgakapszula, body.builderes alapismeretek, cikkek a szálkásításról, futóblog, dagadt köcsög blogja etc etc...
2014. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt köcsög,alig látszik rajtam,ezért nem is értem,hogy lehetek 98 kg de ettől még szeretném leadni.
2014. szept. 23. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád írta, hogy dagadt kocsog vagy, hanem az egy blog címe.
2014. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!