Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legszívesebben öngyilkos...

Legszívesebben öngyilkos lennék. Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek? 41/N

Figyelt kérdés
Ha valaki megkérdezné: mit szeretnék tenni, ha bármit tehetnék, akkor én nem mennék nyaralni vagy koncertre, hanem megölném magam. Az is baj lehet, hogy nagyon magányos vagyok és egy szót sem szólhatok senkihez. és az ember: társas lény (lenne). Korábban volt egy barátnőm, de már neki is pasija van. Aki egyedül van, azt nem hívják (párok) sehova. Olyan pasi lenne, aki csak kihasználna, de nem a szex hiányzik, hanem egy társ, egy jó barát. Társkereső oldalakon szélhámosok vannak. Elmehetnék ma is itthonról, de minek? Egyedül menjek be egy plazába, menjek be a moziba, egyedül, jöjjek ki, jöjjek haza? Ne haragudjatok, hogy nyafogok, de ez van. Nem tudom, hogy kellene változtatnom.

2013. dec. 14. 19:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%

Ez sem más mint figyelemfelkeltés.Ha te öngyilkos akarnál lenni megtennéd és nem itt írnád ki,hogy ezt csinálnád legszívesebben!


Ha meg tényleg az akarsz lenni tedd meg!Erre mit lehet mondani?Nem ezt?

2013. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
41 vagy és nincs családod?Nem kritizálni akarlak, ne haragudj, de szerintem ez probléma. Viszont, ne öld meg magad semmiképp, főleg azért nem mert a magányosságon kívül komoly indokod nincs rá.Az öngyilkosság nem arra garancia, hogy nem lesz rosszabb, hanem arra, hogy jobb se.
2013. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem egyedül menjél be egy plazaba, vagy menjél moziba, vagy könyvtárba. Nem minden pasi használna ki, tegyél próbát. Azért azt mégsem várhatod el, hogy egy hasonlóan magányos pasi egyedül felmenjen hozzád?
2013. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Az elsőnek az a válaszom, hogy köszönöm. De az is figyelemfelkeltés, hogy sz*métkedik velem.

Kettesnek: úgy van családom, hogy volt egy férjem, akit imádtam, de lelépett egy nővel. (10 éve.) Van egy gyerekünk, de ő most pont az apukájával tölti ezt a hétvégét. Most örülnöm kellene, hogy van egy szabad napom, amit magammal tölthetek, de (épp ez a baj) nem örülök, hanem azt látom, hogy nincs egy ember, akivel el bírnék menni pl. moziba. (és ha el is mennék, ez csak 2 óra) Egy gyermek az nem társ. Hanem az egy feladat.

2013. dec. 14. 19:32
 5/27 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy 18 év körüli írta a levelet, leesett az állam mikor láttam, hogy 41 vagy. Fura, hogy ennyi évesen ilyen kérdést írsz ki és plázába akarsz menni . . . hmmm.

Az, hogy nincsenek barátaid ennyi évesen, az arra enged következtetni, jogy valami nem stimmel veled. Ülj le, nézz magadba, változtass, és majd talán egyszer bevonzod a hozzád illőt.

2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt érzem csak jóval fiatalabban,főleg hamarosan itt a karácsony,nem szeretném ha elszakadna a cérna akkor bennem,hogy egy újabb karácsony pár nélkül...én is egyedül szoktam beülni valahova,sokszor szar nézni,más tök jól elvan,én meg egyedül ott ülök,öngyilkosságot nem látom megoldásnak,viszont én bármikor kész lennék rá...
2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Írj és beszélgessünk. Ha gondolod. Nem ígérem, hogy megértelek, de meghallgatlak. És elmondom a véleményemet őszintén, de bántás nélkül. Szóval itt vagyok, ha gondolod.
2013. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hármasnak: Igen, az vicces volna, ha beállítana egy férfi egy virágcsokorral, hogy én vagyok Álmaid Hercege és eljöttem, mert megéreztem, hogy szükséged van rám: dumáljunk egy kicsit, aztán jöhet az Igaz Szerelem Csókja, de ha akarod: elmehetünk fehér lovon egy plazába megnézni a Coming Out-ot, mert tudom, hogy kedveled Csányi Sándor színészt. :-)
2013. dec. 14. 19:36
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen, de szegény gyereknek nagyon rossz lenne, ha az anyja meghalna, úgyhogy semmiképp se csinálj semmi hülyeséget. Szegény még lehet magát is okolná, hogy nem volt elég jó gyerek, és biztos azért ölte meg magát az anyja, úgyhogy mindenképp maradj életben oké? Hány éves a gyereked amúgy? Ja és a gyerekeddel is elmehetnétek plázázni, mondván, hogy megnézitek a karácsonyi dekorációt. Biztos tetszene neki.
2013. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy baj, hogy nincsenek barátaim, de minden sulimat estin végeztem és tapasztalataim szerint a barátságok nappali gimnázium, nappali egyetem alatt születnek. Estin mindenki rohan haza a családjához vagy a munkahelyére. és azok a barátaim, akik vannak (akár férfiak is) nem jöhetnek el szombat este velem moziba, mert a feleségük kinyírná őket és nyilván a saját családjukkal akarnak lenni.

(Aki a cérnásat írta: majd karácsonykor UNO kártyázzunk együtt!) Aki a másikat, neki köszönöm és írok privátban.

2013. dec. 14. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!