Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni?

Hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben nagyon ráfüggtem a kaparós sorsjegyre, eddig is kapargattam, de ha buktam is max 500 forintokat stb. Most már zártam -3000 Ft-os napot is ( nekem ez sok pénz ). Igazából sose azért kapartam, mert arra számítottam, hogy ebből fogok megélni sokkal inkább azért, mert egy jó program, ahogy eljártam a lottózóba ami a belvároshoz közel volt, kiültem a teraszára, kávézgattam és kapartam. A trainspottingos elmélet tetszik, hogy "függjek" rá valami másra, de még nem nagyon sikerült ilyen valamit találnom. Esetleg van itt olyan aki régen hasonló cipőben járt és már tudja kontrollálni a dolgot? 19/F

2017. jún. 11. 16:43
 1/5 sweetchocolate válasza:

nem erdemes kaparos sorsjegyeket venni, penzpazarlas szerintem. Koltsd ertelmesebb dolgokra a penzed, vagy gyujtsd. Esetleg ha van hobbid ott felhasznalhatod, esetleg segithetsz valakit, vagy tenyleg gyujtsd, a jovoben meg hasznat veheted.

A leszokas lehet hogy nehez, de gondold vegig hogy utanna milyen jo lesz, mert megszabadultal egy karos dologtol

23/f

2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ez tényleg igaz, de valami időtöltés kéne a helyére, mert sose egyedül mentem, megvolt a társaság egy jó, de káros időtöltés volt. Ezt a lyukat kéne betömni valamivel, ha nem akarnék kaparni :D
2017. jún. 11. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell bemenni a lottózóba, ennyi!

AKARATERŐ!

2017. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3. Ne értsd félre, nem akarlak megbántani meg semmi ilyesmi, de hány éves vagy? :D Tudod mi az a FÜGGŐSÉG?
2017. jún. 11. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok ha tudni akarod :-D
2017. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!