Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ad valami pluszt a gólyatábor,...

Ad valami pluszt a gólyatábor, amiért megéri elmenni? (ELTE TTK)

Figyelt kérdés
Alapból egy akrív,közlékeny,eléggé nyitott srác vagyok,épp ezért már sok dolgot megéltem.Így azon kívül hogy buli,ivás,felesleges kedveskedés,nyújt valami extrát ?

2017. jún. 13. 01:10
 1/5 anonim válasza:

Szerintem megéri. Sok csoporttársaddal így már ez első nap jóban lehetsz, sok ismerősöd lesz.

Én ott ismertem meg 2 legjobb barátnőmet.

Én nem bántam meg.

ELTE TÁTK

20L

2017. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ELTE-s vagyok, de én nem voltam, és így a második év végére még mindig nem került szóba egy ismerősömmel kapcsolatban sem, hogy voltunk-e gólyatáborban vagy sem. Ha amúgy bulizós vagy, nyitott, extravagáns, akkor jól fogod érezni magad, de én mint antiszoc, introvertált, magánakvaló, szerény egyed, messziről elkerültem, és máig se bánom :D
2017. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Régen megérte, mert jó volt és hasznos kapcsolatokra tett szert az ember, nem volt úgy elveszve év elején.
2017. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gólyatáborral lehet a legkönnyebben beilleszkedni az egyetemi közösségbe. Megismerheted több csoporttársadat, felsőbb éveseket (akik nagy segítségedre lehetnek később) és nyilván egy jó szórakozás is.
2017. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ha nem mész el bánni fogod, hidd el..
2017. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!