Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok lesz ha ezeket a vitaminok...

Sok lesz ha ezeket a vitaminokat mind szedem?

Figyelt kérdés

Jutavit B-komplex+folsav

Jutavit króm tabletta

Vitaday Magnézium 250 mg

Bioheal C-vitamin 1100 mg+D3 vitamin 2200NE


A folsavat babavárás miatt, a króm tablettát leginkább az édesség elkerülése miatt, a magnéziumot az edzések miatt szedném, a C+D vitamint pedig amúgy is szoktam bevenni!

Sok így?


2017. jún. 15. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem sok.
2017. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Minekutan ***** válasza:
Semmi gond, nem lesz sok. De a magnéziumnak inkább a szerves formáját válaszd, mert az általad említett termék magnézium karbonátot és magnézium oxidot tartalmaz, ami szervetlen formája a magnéziumnak, és elég rossz a hasznosulása. (4-5 %) Inkább nézz körül magnézium citrátot, magnézium malátot, magnézium glükonátot tartalmazó készítményeket.
2017. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosodsal beszéld meg!
2017. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2: Tudsz esetleg ajánlani olyan magnéziumot, ami az általad említetteket tartalmazza?

Köszi

2017. jún. 18. 15:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam:

Naturland Magnézium tabletta 60x

2017. jún. 18. 16:04
 6/6 Minekutan ***** válasza:
Igen, az is teljesen jó amit írtál. Én ha szedek multivitamint olyat választok, amiben szerves kötésben van a magnézium, de ha nem szedek, akkor magnesii citrici 500mg. Ezt receptre fel is írják, és akkor olcsóbb. Nekem lábgörcsökre írta a háziorvos, és teljesen rendbejöttem 1 hét után. Jó még a Magnosolv is, csak az drágább kategória.
2017. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!