Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újonnan nőtt körömre tényleg...

Újonnan nőtt körömre tényleg érdemes műkörmöt rakatni?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben az ujjam ottmaradt a szekrénynél és az ajtót pedig rávágtam... A körmöm persze le is jött, fokozatosan levált. Még mindig nem nőtt teljesen vissza, de több mint a fele körmöm már igen. Folyamatosan jártam vele orvoshoz, antibiotikumos krémet kaptam rá stb.

A fele már hála Istennek vissza nőtt, de elég csúnyácska és rejtegetnem kell, továbbá kaptam egy üzemvezetői pozíciót egy bárban ahová természetesen az ápolt kezek/körmök elengedhetetlenek.. Kérdeztem az orvost, h erre a körmömre esetleg egy kis műkörmöt lehetne-e építeni. Ő persze azt mondta, h nem tudja pontosan milyen eljárás megy végbe egy műkörmösnél, ezért kérjem ki az ő véleményét, h már alkalmas-e rá az ujjam, de szerinte nem árt ha "védőfelület" van rajta, csak a kérdés, h rátudja e tenni.... A csajjal nem tudok képüzenetben kommunikálni, viszont érdekelne a tapasztalatok, ha valakinek esetleg már volt ilyen esete.. Megpróbálok egy linket beküldeni, h az a körmöm kb. jelenleg h néz ki. Köszönöm a segítséget!


2017. jún. 19. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Igaz ez lábujjköröm, de a középső kép majdnem hasonló az egyik ujjamhoz, viszont az ujjamon több a köröm csak az alja göröngyösebben nő.. :/

2017. jún. 19. 14:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire ez még megnő, az valóban még jó pár hónap :/ de most a nyár miatt szeretnél nyitott orrú cipőket hordani munkába? vannak olyan szandálok, amiknek az eleje zárt, de mégis szépek, elegánsak, esetleg viselj ilyeneket munkába. De szerintem műkörmös is tudna vele mit csinálni, egy próbát megér :)
2017. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaa bocsi, félre olvastam, nem a lábujjadról van szó, hanem a kezedről, persze azt nem tudod rejtegetni. Na hát oda meg szerintem tud a műkörmös műkörmöt csinálni, hiszen csomó képet láttam ahol nagyon durván lerágott körmökből csináltak szép manikűrt.
2017. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen, a kezemről van szó, csak kézi körömhibáról nem találtam képet így ezzel próbáltam helyettesíteni :) Mondjuk szerintem sem szabadna problémának lennie, de mégis tartok tőle, h azt mondja, h "Ezt az 1 körmöt békén hagyjuk, mert nem tudok rátenni" :D Említettem neki a problémát, azt mondta megoldjuk :D
2017. jún. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!