Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arra kelek hogy edeseget...

Arra kelek hogy edeseget akarok. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Par hete nagyon sokszor arra kelek fel hogy edeseget akarok enni. Nagyon!! Pl par napja reggel fel 5 kor is annyira kivantam hogy elkellett mennem a 24 oras peksegbe venni valamit ami tolem 30 percnyire van. A szemem alig birtam nyitva tartani olyan almos voltam, de nem tudtam mit csinalni..


Amugy nem eszek edeseget pl csokit. Ha hozok is eggyet hetekig eleg nekem mert nem kivanom (sose kivantam). Ezert sem ertem hogy mert tor ram ennyire ez mostanaban ejjelente.



2017. jún. 25. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz esetleg terhes?
2017. jún. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen vitamin hiány.
2017. jún. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, de csinljak inkabb egy tesztet? Jobban belegondolva nem par hete hanem par honapja van ez, viszont a menzeszemmel nem volt gond.

Vitamin hiany lehetseges.


Nem tudom mi lehet az oka. Egyik este nutellas palacsintat akartam, arra keltem es hajnali 3 fele neki altam sutni 2 szemet. 2-ot! Megettem es aludtam tovabb.Furcsa.

2017. jún. 25. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet. Hallottam mar olyanról, hogy terhes nők ritkán vérezvéreznek terhesseg alatt, mintha menstruációjuk lenne.
2017. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én minden egyes reggel igy kelek fel. :D
2017. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!