Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj, ha csak alig törlöm meg...

Baj, ha csak alig törlöm meg a lábujjaim közötti réseket? Időm sincs nagyon sokáig foglalkozni vele.

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 02:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem baj, hogy alig. Megmosod vagy nem? Miért kellene hosszasan mosnod? Nekem kb 10 másodperc. Általában zuhanyzom, vizes lesz, gyorsan lenyúlok, megszappanozom és leöblítem. Fürödve még egyszerűbb.


Ha egyessével mész a réseken végig javaslok valamit: szappanozd be a kezed és egyszerre 4 ujjat dug a 4 résbe. Ugye mennyivel gyorsabb? Ennyi időd meg csak van mosakodás közben.

2017. jún. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Majd lesz időd babusgatni, ha vlami szép gombát kapsz.
2017. jún. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Én sosem szoktam megtörölni a lábujjaim között egyesével, még sincs semmilyen gombám és még sose volt 😁
2017. jún. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Majd rászoksz, ha begombásodik és viszektni fog.


Vannak mázlisok, akiknek semmi bajuk nem lesz, de én pl hajlamos vagyok rá, és akkor kegyetlen, mert szárazra törölni kenni, megvárn míg beszívja, plusz gyórgyszer rá.

2017. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Megmosom a lábujjaim között, de a törlést gyorsan csinálom, szerintem nem elég alaposan.

1.válaszoló: persze,a négyujjas megoldás megvan, de törlésnél nem lehet kivitelezni sajnos.


Amúgy ti mindennap megmossátok a lábujjaitok között?

2017. jún. 25. 08:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés az, hogy baj-e, ha nem törlöm teljesen szárazra.
2017. jún. 25. 08:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, de nem mindig egyessével, ráérősen.

A szárítás nem gond, de ha egyből mész valahová és veszel cipőt akkor gombásodhat. Semmi baj, ha szabad levegőn meg tud száradni, az természetes.

2017. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyáron nem veszek fel zoknit, de egyébként szoktam. Akkor zokni előtt is alaposan meg kell törölni, gondolom.
2017. jún. 25. 16:49
 9/16 A kérdező kommentje:
De még ha gyorsan is mosod meg az lábujjaidat, az ujjak közötti törlésre akkor is kell időt szánni, ugye? Ha cipőt veszel utána.
2017. jún. 25. 18:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindig töröld szárazra ha cipőt húzol, így csak az izzadtság miatt lesz nedves, azt meg nem igazán lehet kikerülni. Ha ilyen a szervezeted és a lábbelid, akkor izzadni fog. Ha nedvesen veszel fel zokint/harisnyát és cipőt, az nem tesz jót a lábadnak.
2017. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!