Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj, ha csak alig törlöm meg...

Baj, ha csak alig törlöm meg a lábujjaim közötti réseket? Időm sincs nagyon sokáig foglalkozni vele.

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 02:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha csak zoknit veszek fel, de cipőt nem, akkor is alaposan töröljem meg a lábujjak közt, ugye?
2017. jún. 26. 00:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Célszerű, bár úgy kisebb az esély, hogy begombásodik.
2017. jún. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 8 labujjközön végigmenni, még ha 2 s/db idővel számolunk (ami bőven sok), akkor is max. 16 másodperc. Ennyi időd nincs, hogy védekezz a lábgomba ellen?
2017. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem a mosás, hanem a törlés az, ami időigényes, és a törléshez nincs mindig elég időm/türelmem. De most már jobban oda fogok figyelni a törlésre, főleg cipőhúzás előtt.
2017. jún. 27. 09:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok hajlamos lábgombára, sosem szoktam törölgetni a lábujjaim közét, viszont megvárom, hogy megszáradjon, mielőtt cipőbe lépek. Mivel pamutzoknikat hordok, ha cipőt nem húzok, csak zoknit (mert mondjuk még otthon maradok a lakásban), akkor nem olyan lényeges számomra, hogy teljesen megszáradjon előtte.


Viszont, ha valaki hajlamos a gombásodásra, annak oda kell figyelni a gondos szárításra, a jó minőségű zoknira, a jól szellőző lábbelire, és nem árt időnként egy sós-szódabikarbónás lábfürdő sem.

2017. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire ezt a kérdést kiírtad, 8x megtörölhetted volna.
2017. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!