Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, ő 17 éves én pedig 18 éves vagyok. Sajnos zavarja a múltam, az hogy én már lefeküdtem egy másik lánnyal, és gyakran rosszkedve is van emiatt. Szeret és velem is szertne maradni, de fél, és én is félek hogy ennek rossz vége lesz. Alapból nem veszekszünk szinte sose, és nagyon jól is érezzük egymást a másikkal. Mit lehetne tenni hogy ezt el tudja felejteni, vagy legalább, hogy rosszkedve ne legyen miatta?
2017. jún. 26. 01:16
 1/1 anonim válasza:
Szia,szerintem uljetek le es beszeljetek meg ezt a helyzetet.ha szeret meg fog erteni.az a multod volt,ez pedig ajelen es hogy most te csak ot szereted.mond neki hogy tok foloslegesen aggodik hiszen azzal a lannyal mar semmi kozotok nincs egymashoz.sajnos ha nem erti meg akkor valasztas ele kellene allitani hogy vagy elfogadja a multadat es vele egyutt teged is vagy nem,es akkor meg kulon utra leptek.peobalj meg vele beszelni.remelem javul a helyzet koztetek,ha javul es esetleg tudtam segiteni akkor ird meg☺
2017. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!