Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem. Amikor társaságban vagyok mosolygok, nagyjából jól érzem magam, nevetek a vicceken, de amikor egyedül vagyok mindig szomorú vagyok és nem értem mitől, mert őszintén nincs okom rá. Jól élünk, van mit ennünk, nem kell nélkülöznünk. Ez az egyik. A másik pedig, hogy most már kétszer történt ilyen: edzésen voltam és hirtelen elkezdtem remegni, levegőt vettem, de úgy éreztem nem kapok levegőt, rázott a hideg, szédültem, és ezt az edzőm észre is vette de mondtam neki, hogy jól vagyok. (nem szeretem kimutatni az érzéseimet, mindig olyan kellemetlen nekem, ezt sem tudom miért) A másik most történt csak ülök itthon és ugyanezek a tünetek jelentkeztek, csak most szerintem azért lehetett, mert most megyek gimnáziumba, és nagyon nehezen barátkozok és félek, hogy elveszítem a legjobb barátnőm, mert ő egy nagyon extrovertált könnyen barátkozó típus, és rajta kívül nekem nincs barátom. A szüleimnek nem akarom elmondani ezeket a problémákat, mert mint mondtam nem szeretem kifejezni az érzésem, másrészt meg nem akarom, hogy aggódjanak értem. Előre is köszi a tanácsokat.

2017. júl. 4. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
És azt még elfelejtettem, hogy nem is akarok kimenni az utcára vagy programra, mert félek, hogy valamit rosszul csinálok és kinevetnek vagy hülyének néznek az emberek.
2017. júl. 4. 16:37
 2/3 anonim válasza:

kedves kérdező

keress fel egy orvost mert lehetséges szerintem biztos de remenykedek hogy nem asztmás vagy az én egyik rokonom is az,és nála is ezek a tünetek jelentkeztek.nem tudom hogy jó_e hogy erről nem tudnak a szüleid.nyálasan fog hangzani de ha nincs senki akinek elmondhatnád írd le,vagy ordíts egyet mikor egyedül vagy.nekem is hasonló problémáim vannak,ezek segítettek.ennyit tudtam segíteni.

majd szurkolok hogy jol legyel

üdv:akimegérti a helyzetet

bocs,ha nyálasnak hangzik,en lehet megijednék ha egy netes üzenet egy idegentől ilyen bizalmas lenne

2017. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok asztmás, egyrészt a családban senki nem az, másrészt a hosszú távú futást is viszonylag jól bírom, persze elfáradok, de akkor nem jönnek elő ezek a panaszok.
2017. júl. 4. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!