Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hany napig kell itthon maradja...

Hany napig kell itthon maradjak körömbenövési műtét után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Legalább egy hétig, legalábbis én addig maradtam, mivel eleve nem tudsz cipőt húzni .
2010. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap pihentettem csak a lábam (tőből az egész körmöt vették le), másnap mindent ugyanúgy csináltam, mint előtte.
2010. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
11%
erre az evezredre talan mar ki sem dughatod az orrod
2010. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ket eve volt korommutetem, en 2 napot maradtam itthon sulibol, es egyaltalan nem fajt. Magamnak csereltem a kotest is, a cipohordas sem jelentett gondot. De persze mindenkinek mas a fajdalomkuszobe.
2010. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nekem egy hónapja volt körömműtétem, és szerintem elviselhető.Nekem csütörtökön vették le, pénteken már mentem suliba vizsgázni- a muszáj nagy "Úr"
2010. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn szedték le,akkor nem mentem persze suliba hisz a kórházba voltam,kedden mentem már..nem kell belehalni.15/L
2010. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én elsétáltam az sztk sebészetre (kb.20-25 perc gyalog). Ránéztek és már nyomták is bele az érzéstelenítőt a nagylábujjamba és az egész körmöt levették. 10 perc múlva már indultam is haza egy nagy bogyó kötéssel, kicsit sántikálva (nem a fájdalomtól, csak alig fért a cipőmbe a lábam :=) ), ugyancsak gyalog.

Aznap egy kicsit pihengettem, bár a baba és a háztartás mellett ez nem volt túl sok, ezért fájdolgált is kicsit, másnaptól pedig mindent 100%-osan csináltam.

2010. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
semeddig. az nem egy műtét, piti dolog, 1 órát rajta van a kötés és utána húzhatod a cipőt!
2010. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel a körmünk egy folyamatosan növekedésben lévő részünk, akkor is benőni újra, ha most leveteted, vagy kivágatod a körömsarkot.

Sajnos ezt tapasztalatból is tudom és mivel pedikűrös vagyok, látom a vendégaim lábkörmeit is!!

Nekem 1994-ben lézerrel műtötték ki a körmöm sakánál a körömágyat, ezzel megkadályozva annak a további növekedését. A beavatkozást Pesten, a Frenciek teréről nyíló Petőfi Sándor utcába, az Art Lézerklinikán csinálták/csinálják.

Hihetetlen, de azóta 1x sem volt semmi panaszom. 3 perc az egész műtét és ezen az oldalon minden infót megtalálsz róla! Nagyon ajánlom minden kedves érdeklődőnek, megéri!

[link]

2010. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

23:52-es vagyok. Csak hogy a kérdésedre is válaszoljak :D ha lekapják a körmödet, vagy kivágják, :( akkor 1 hétig érdemes vele vigyázni és otthon maradni, mert nagyon érzékeny a körömlemez alatti terület. Ha viszont lézereznek, akkor egy papucs vagy valami nyitott cipővel akár már másnap is mehetsz vele dolgozni.

Mind a 2 esetben édremes otthon szabadon/levegőzni hagyni a területet.

2010. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!