Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Köldök piercingre mi...

SOS! Köldök piercingre mi hatásos?

Figyelt kérdés

Még decemberbe szurattam és utána nagyon nehezen gyógyult meg teljesen. Most kb 1 hónapja már teljesen gyógyultnak mondtam, de most megint begyulladt..voltam vele a Balatonba és medencébe is, lehet hogy azért. Oxycort spray-vel és tetrannal kentem eddig. Nagyon faj és be van dagadva. Folytassam a tetrannal való kenegetést vagy mit ajánlatok?

Kép róla: [link]


2017. júl. 12. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vadhúsnak tűnik kép alapján (lehet, hogy tévedek). Mondj le róla inkább, mert örökre nyoma marad, ha az. Ez nem sima gyulladás. Vedd ki és kenegesd gyulladáscsökkentővel.
2017. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem vedd ki, nagyon csúnya. Az enyém frissen szúrva se nézett ki ilyen rondán. Ilyen szőrös hasba minek egyáltalán? Amúgy én Octenispettel kezeltem. Krémezni nem szabad.
2017. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az! Csak meg van duzzanva ott a bőr. Volt rajta vadhús is de az pár nap alatt leszáradt a kremtol és a helye se maradt meg. Semmiképp sem szeretném kivenni mert nagyon tetszik és egyszer már be gyógyult rendesen..
2017. júl. 12. 17:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves második! Tudtad hogy neked is szoros a hasad mint mindneki másnak? :D miaz hogy minek bele? Vakuzz telibe a hasadra közelről és mutasd meg a képet hogy neked milyen szép. Uram isten nem bírod ki hogy ne koss bele valamibe mi? Ilyen válaszok nem érdekelnek de elfogadom hogy te biztos teljesen tökéletes vagy 😂 Szerencsétlen
2017. júl. 12. 17:29
 5/14 A kérdező kommentje:
De tényleg ennyire buta vagy? Az ÖSSZES ember EGÉSZ testet szőr borítja. Meg az arcod is szoros attól meg hogy nme látod. De ha egy ilyen alap információval nem vagy tisztába akkor nem lepodok meg 😂 És megint nem talált mert a Westend tatto&piercingbe szurattam. És ott és sok más helyen a kremezest ajánlottak szóval a válaszod meg értelmes se volt. De vissza fogok menni onnan tanácsot kérni mert itt sajnos csak ilyen kotozkodo semmirekellők vannak mint te! Na további szép napot 😜
2017. júl. 12. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy köldök piercinget tilos krémezni, mert begyullad... De jó, nekem mindegy. Csinálsz amit akarsz.
2017. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező,szerintem igaza volt a másodiknak,tényleg nem szép látvány. Se a gyulladás,se a hasad.

Mondjuk ilyen hozzáállással,stílussal ne is várd,hogy bárki is segítsen neked. Miért kell szerencsétlenezni rögtön?

Ha meg úgyis visszamész a westendbe (te is jó helyet találtál a szúratáshoz..mit ne mondjak)akkor felesleges volt ide írnod. Ha itt kapsz egy olyan tanácsot,hogy kend be kutyaszarral,megteszed? Vonatkoztassunk el attól,hogy amilyen birka vagy,szerintem igen. Ott kaphatsz viszonylag hozzáértő tanácsot a piercertől,hogy mivel fertőtlenítsd,mit kezdj vele.

2017. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! Megyek is gyorsan bekenem kutyaszarral :)
2017. júl. 12. 17:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész, azért gyantázd le a beledet :)
2017. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
33%

Szerintem semmi baj nincs a hasával.:) mint ő is mondta mindnekinek szőrös, úgy ahogy nektek is! Teljesen megértem a felháborodását, hogy ahelyett hogy segítenétek beszóltok neki egy olyan dolgok miatt ami miatt nektek is be lehetne! 😂 Az utolsó kommentelő meg a szánalom netovábbja, te írod hogy miért szerencsétlenez le valakit és utána meg több szóban is elkezded fikázni? Itt saját magad minősíted te nagyon okos! Ez az utolsó komment meg nem csak nevetséges de megmutatja milyen hanyingerkeltő undorító ember vagy te valójában! 😉

Kedves kérdező! Nekem is így be volt gyulladva és én tetrannal kentem minden reggel és este és elmúlt pár nap alatt! Ne foglalkozz ezekkel a gyakori kérdéseken élősködő gerinctelen unatkozó dagadt ocsmány nőkkel ( mert valószínű aki egy "ilyen szőrös" has miatt azonnal beszól, egy igénytelen retek ) !! További szép szőrmentes életet nektek is lányok!

2017. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!