Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Köldök piercingre mi...

SOS! Köldök piercingre mi hatásos?

Figyelt kérdés

Még decemberbe szurattam és utána nagyon nehezen gyógyult meg teljesen. Most kb 1 hónapja már teljesen gyógyultnak mondtam, de most megint begyulladt..voltam vele a Balatonba és medencébe is, lehet hogy azért. Oxycort spray-vel és tetrannal kentem eddig. Nagyon faj és be van dagadva. Folytassam a tetrannal való kenegetést vagy mit ajánlatok?

Kép róla: [link]


2017. júl. 12. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csináltál magadnak gyorsan másik felhasználó nevet kérdező? :D Látszik ám.
2017. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudod ez a szánalmasság netovábbja. És még te szólsz meg másokat. :D Regisztrálsz egy új fiókot, látszik, mert nincs még %-ja, a másik meg, hogy észrevenni a stílusodból, hogy te vagy.
2017. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen ennyi életem van hogy uj felhasználót csináljak ezért 😂😂😂 enélkül is meg tudom védeni magam. Jó ég. Látszik mással nem tudtok támadni mert k*vara igaza van a kedves válaszolónak! És Koszi a választ!
2017. júl. 12. 19:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Köldökpiercing, besz.rok. Mi a francnak ?
2017. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!