Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 eves fiu vagyok mar a...

13 eves fiu vagyok mar a bajszom is kiserkent de a melem meg mindig nagy. Probaltam elmenni orvoshoz ott aztmontak hogy tul sok szojat ettem (parizel stb. Probaltam hogy 2hetig neegyek semmi szojafelet de akkor se tunt el max eggy kicsit mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
wtf
2017. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gynecomastia ennek a betegségnek a neve. Érdemes gyermek endokrinológiai szakrendelést felkeresni, ahol hormonvizsgálatokat és képalkotó vizsgálatokat javasolhatnak.
2017. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Serdülő fiúknál a serdülés elején tapasztalunk egy vagy kétoldali, átmeneti emlőduzzanatot. Ilyenkor, a már termelődő nemi hormonok aránya, a fiúkban is képződő női hormonok irányában van még eltolódva.
2017. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, miért kell mindjárt a hormonokkal jönni? Azt se tudjuk, hogy milyen magas, hány kiló. Lehet, hogy egyszerűen csak túlsúlyos, attól nagy a melle.


Kérdező, nyilatkozz: testsúly, testmagasság?

2017. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
153cm es 42 kg
2017. júl. 17. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, akkor nem vagy túlsúlyos.

Mindenesetre attól, hogy az ember két hétig tart valami diétát, nagy változások nem mennek végbe a szervezetében. Én a helyedben továbbra is kerülném a szóját és megpróbálnék türelmesebb lenni a kinézetemet illetően. Ha voltál orvosnál, akkor nincs veled semmi gond, hidd el.

2017. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jo es kb. meddig tart ugy altalanosan?
2017. júl. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!