Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha valamiért...

Mit csináljak ha valamiért kapar a torkom? Mintha feljött volna a gyomorsav az előbb, nyelni sem tudok, vizet próbáltam inni az lemegy a többi nem, mellé pedig könnyezek mint állat es kohogok. Most kezdodott

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 00:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit csináljak..?
2019. júl. 21. 00:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyomorsav, akkor egy kis kanál szódabikarbónát vegyél be, majd vizet igyál utána. Lehet picit kellemetlen lesz ilyen torokra, de hátha segít
2019. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tippet, holnaptol elkezdem szedni a nolpazat, regebben szedtem csak abbamaradt. Annyira rossz erzes xD alig lehet nyelni is
2019. júl. 21. 01:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem hétfő este volt hasonló, annyira rosszul voltam a torkomban lévő gyomorsav miatt, hogy aludni is alug bírtam. Ráadásul az emetofóbiás (hányásfóbia) pánik is rátett egy kis hányingert, szóval azt hittem ott nekem végem XD De jó öreg szódabikarbóna segített viszonylag hamar, pár 'büfi' után már javult az állapotom.

#1.kommentelő

2019. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!