Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kopaszodás ellen mit javasoltok?

Kopaszodás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok, fejem tetején egyre jobban ritkul a haj.

Még nem próbáltam ki semmit.

Vannak különböző samponok, kencék, vitaminok, nem tudom melyik lenne jobb.

Ha valakinek esetleg volt ami bevált írja már meg legyen szíves.

Én magam a vitaminra voksolnék...


2017. júl. 17. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez alkati adottság, sok a tesztoszteronod. Ha lenne egyszerű megoldás, nem lennének kopaszok.
2017. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy az okos haj elhagyja a buta fejemet:)
2017. júl. 17. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Borotvald kopaszra
2017. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a korai kopaszodás genetikai adottság, nincsen ellene sampon, vagy kenőcs, a reklámok hazudnak. Vitamint ehetsz, ez jó az egészségednek, de a kopaszodásra semmilyen hatással nem lesz. Azzal mit lehet csinálni? Elfogadni, nem foglalkozni vele, sapka, hajbeültetés, vagy paróka.
2017. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egyszerű, működő megoldás a megelőzésre, csak nem néznek utána az emberek.


A már kialakult kopaszságra egyszerű megoldás nincs, csak nagyon drága hajbeültetés, amiből egyszeri beavatkozás nagyon ritkán elegendő a kielégítő eredményhez.


A megelőzésre egyedül a finaszterid (finasteride) működik, amit Proscar és Propecia néven forgalmaznak gyógyszerként. A férfi kopaszodást a tesztoszteron (gy. k.: a férfihormon) bomlásterméke, a DHT (dihidro-tesztoszteron) okozza. A finaszterid pedig a tesztoszteronnak a DHT-vé átalakulását akadályozza.


A samponok, kencék meg vitaminok pedig egy nagy nullát érnek a kopaszodás ellen.

2017. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az prosztatagyógyszer kellemetlen mellékhatások lehetőségével. Kopaszodásra szerntem valamire való orvos fel se írja.
2017. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Kopaszodásra szerntem valamire való orvos fel se írja."


Ha te félsz a mellékhatásoktól, akkor ne szedjed. Nyugodtan kopaszodj meg.


A seggig érő homloknak súlyosabbak a mellékhatásai: nem kapsz muffost a farkadra, lúzernek fogsz kinézni.


De persze lehet mindenféle felragasztott parókákkal is bohóckodni, mint Csocsesz, Tekknő Miki és egyéb ZS-kategóriás celebek: [link]

2017. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A seggig érő homloknak súlyosabbak a mellékhatásai: nem kapsz muffost a farkadra, lúzernek fogsz kinézni. "


Mert rohadt sokat érsz egy muffal a fel nem álló farkadra :D

2017. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én imádom a kopaszodó férjemet. Lehet, nem hiszitek el, de tök jól áll neki, hajjal egész kisfiús lenne (régi képek alapján), na nem mintha úgy nem szeretném, de azért így markánsabbak a vonásai. Szóval nem minden kopasz marad rejszhuszár. Üdvözlettel, egy muff
2017. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!