Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belek méregtelenítése orvosi...

Belek méregtelenítése orvosi (aktív) szénnel - mik a tapasztalataid? (Dr. Med. Habil. Max Daunderer német toxikológus ajánlása. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. júl. 19. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Szegény doktor, csak 70 évet volt képes élni a nagy méregtelenítésével.

Az aktív szén jó hatású, ha a belekben intenzív erjedés vagy rothadás megy végbe, de ez közismert. A paraffinolaj hashajtó hatása is ismert. A hívatkozásokból nem derül ki tudományos bizonyossággal, hogy milyen igazolt pozitív változásokat lehet elérni. Az viszont biztosan nem előnyös, hogy a javasolt kúra alatt nem ajánlatos még pótlólagosan sem vitaminokat és egyéb, kis mennyiségben fontos anyagokat bevinni a szervezetbe, miközben az ilyen anyagokat az aktívszén előszeretettel köti meg és ezáltal mesterséges hiányállapotot idéz elő.

Az ilyenfajta, a bulvár kategóriában megjelenő irományokat nagy fenntartással kell kezelni. Az ilyen orvosbiológiai kísérletek elvégzésekor rendkívül nagy körültekintéssel kell eljárni, mert eleve nem mindegy, hogy milyenfajta étkezési szokásokat követő alanyokat vizsgálnak, tehát pontosan és részletesen ismerni kellene a végkövetkeztetéshez vezető adatfeldolgozást.

2017. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a kérdésre nem válaszoltál, mivel az az aktív szénnel történő béltisztítással kapcsolatos személyes tapasztalatokra vonatkozik!


Személyes tapasztalatod van? Ha nincs, akkor nem tudod a kérdésemre a választ.


A cikket csak amiatt adtam meg, hogy tudják az emberek, hogy konkrétan mire gondolok.


Gondoltam, hogy jön majd valaki a bulvározással.


Tanulj meg a kérdésre válaszolni!

2017. júl. 19. 19:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Megadhattam volna ezt is, csak ezt nem sokan olvasták, gondolom: "Haushaltsmittel- Vergiftungen. Diagnostik und Therapie Gebundene Ausgabe".
2017. júl. 19. 19:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint kipróbálhatsz egy ilyen aktív szén kúrát, ártani valószínűleg nem fog. Kevés mellékhatása van, max egy kis székrekedés. De az szerintem sem jó, hogy nincs vitamin, ásványi anyag. De végülis te tudod. Talán egy orvos többet tudna erről mondani.
2017. júl. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Előző vagyok. Tapasztalatom annyi van vele, hogy egyszer sikerült magam megmérgezni- még élek- szóval elég jó mérgezésre. :D
2017. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:-)


(Amúgy a cikkben az van, hogy ne fogyasszunk SZINTETIKUS vitaminokat! Olyanokat amúgy sem szedek. Plusz, ha reggel valaki bevenné az étrend-kiegészítőit, az délutánra bizonyára felszívódna. Nem tudom, hogy estefele érdemes-e meginni a szenes vizet, de ha este issza meg valaki, akkor szerintem a táplálékkiegészítőit is bevehetné. De én nem igazán szedek kiegészítőket, csak nagyon elvétve.)

2017. júl. 20. 08:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, mondom ártani nem fog. :)

De szerintem a heti 1x elvégzett ilyen izé, sok. De ezt mint laikus mondom. :)


De ha egy hétig szeded, biztos szépen kitisztít és kárt nem csinál.

2017. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A többi felhasználási módja is nagyon kecsegtető, például fogfehérítésre. Azóta találtam egy oldalt, ahol sok személyes tapasztalatot írtak a szénnel kapcsolatban, főként fogfehérítés esetében.
2017. júl. 20. 15:04
 9/13 A kérdező kommentje:

Megvettük pár napja az orvosi szenet, fél kg-ot, barátom már használja is.

Ő allergiás és amióta szedi az aktív szenet, azóta nem "csiklandozódik" az orra. Szerdán kezdte, ma pedig szombat van. Még alig vett be valamennyit, mert kisebb adagokkal kezdte, mint ami a leírásokban szerepel.


Szerintem eddig egyértelműen előnyös eredménye van, pedig csak pár napja végzi.


Majd beszámolok a továbbiakról!

2017. júl. 29. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, fejlemények?
2017. aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!