Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belek méregtelenítése orvosi...

Belek méregtelenítése orvosi (aktív) szénnel - mik a tapasztalataid? (Dr. Med. Habil. Max Daunderer német toxikológus ajánlása. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. júl. 19. 18:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést! :-)


Párom továbbra is kis mennyiségben szedi és így sem jön elő a tüszkölő rohama, ami nagyon jó!


Ezen kívül reggelente nincs nagy éhségérzete, ez is pozitívum számára.


Ő kb. 2 grammot szed naponta, de eleinte még annál is kevesebbet vett be!


Belekezdtem én is, úgy csináltam, hogy 3x10 gramm. Illetve első napon azt hiszem, csak kevesebbet mertem bevenni. Amikor a 3x10 grammot szedtem, akkor sem volt nálam hasfogó hatása.


(Azóta tartottam pár böjtnapot, olyankor max. vizet ittam, így olyankor a szénbevétel is kimaradt nálam, tehát az nem nevezhető kúrának, amit én csinálok.)


Csak pár napig szedtem eddig.


Mindketten kicsit fáradtabbnak éreztük magunkat, de csak ici-picit és nekem ez inkább lehet, hogy nem is fáradtság volt, hanem valamilyen megnyugtató érzés.


Gondolom, úgy kellene szedni, ahogy elő van írva + hosszabb ideig. :-)

2017. aug. 6. 11:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg jó lenne követni az utasításokat, az összevissza szedegetés akár káros is lehet, de semmiképp sem hasznos. A fáradtság pedig inkább a melegtől lehet, nem?


A többi tapasztalat pedig elég jól hangzik. :) Meddig szeretnétek csinálni?

2017. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Folyamatosan biztosan nem csinálom, mert bizonyos időközönként szoktam tartani böjtöt.


Nem tudom még, hogy meddig csináljuk.


...ha lesz valami érdekes fejlemény, akkor megírom. :-)

2017. aug. 8. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!