Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez limfóma?

Szerintetek ez limfóma?

Figyelt kérdés
Ki tudom tapintani a nyaki nyirokcsomóimat, végig érzem őket. Tegnap előtt voltam fogorvosnál, aki megállapította hogy nő a bölcsességfogam. Rákérdeztem és ő szerinte ez okozza a nyaki nyirokcsomók megnagyobbodását.Kerek 2 hónapja észrevettem a lágyéki nyirokcsomóimat tapintással. Voltam velük vérvételen, ultrahangon, ahol nem találtak semmit. Az ultrahangot végző orvos azt mondta, hogy mivel magas és vékony vagyok, ezért nagyon könnyen ki tudom tapogatni a nyirokcsomóimat. De a negatív eredmények ellenére se hagynak nyugodni a nyirokcsomók. Olvastam a neten a Hodgin-kórt. Eléggé bepánikoltam. A fél nyaram elmenmt már azzal, hogy folyton a nyaki- ill. a lágyéki nyirokcsomóimat tapogatom és stresszelek. Anyum már bolondnak néz. Nem vagyok lázas, nem izzadok éjszaka, alkohol hatására nem fájnak a nyirokcsomók, az étvágyam kiváló, fogyni nem fogytam. Néha-néha érzek fülbe sugárzó fájdalmakat. Nagyon aggódok, hogy rák. 18 éves fiú vagyok. Szeretném élvezni az életet de sajnos nem megy ezektől a csomók miatt. :(

2017. júl. 22. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj attól, hogy többször felteszed a kérdést még nem fogunk tudni mást mondani. Kivizsgáltak, nem találtak semmit. Nyugodj meg! Nekem is vannak a nyakamon kitapintható nyirokcsomók, ahogy sok más embernek is.
2017. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevés elfoglaltság miatt fellépő hipochondria.
2017. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!