Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős derékfájdalom keletkezik,...

Erős derékfájdalom keletkezik, ha egy ideig (2-3perc is elég hozzá) kemény felületen (nem párnázottan) ülök. Mitől lehet? 28F

Figyelt kérdés
Egy-két hete kezdődött el - vagy vettem észre - hogy ha kemény felületen ülök (pl. törökülésben a földön, lépcsőn) elkezd nagyon fájni a derekam. Sőt, újabban a puhább felületeken is előfordul, hogy idővel elkezdem "érezni" azt a területet. Mitől lehet? Körülbelül fél éve volt egy idegbecsípődésem a derekamban, egy hétig feküdtem vele, de utána - mostanáig - nem volt panaszom erre a területre. Ötlet? :S

#derék #fájdalom #gerinc #idegbecsípődés #mozgásszervi panasz #ülő pozíció
2017. júl. 23. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
iszol eleget?
2017. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, úgy gondolom, hogy eleget iszok, bár nem szoktam mérni. Úgy gondolod, hogy van összefüggés a két dolog között?

2017. júl. 24. 12:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy most vagyok túl egy fogyókúrán amely során 107 kilóról 95 re fogytam vissza március elejétől kezdve. (Hátha van köze hozzá.)
2017. júl. 24. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
hátedzést csinálsz?
2017. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi "izomfejlesztést". Csak aerób séta (intenzív séta) és fehérjére zsírra és szénhidrátra kiszámolt étrendet, bár az elmúlt pár hétben pont nyári szünetre tettem a dolgot.
2017. júl. 24. 12:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Azaz hanyagolom. :D
2017. júl. 24. 12:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszönöm, hogy így foglalkozol a kis problémámmal!
2017. júl. 24. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!