Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Krónikus gerinc (derékfájdalom...

Krónikus gerinc (derékfájdalom) konkrétabb ok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jó ideje szenvedek ezzel.... Azaz először 2015 novemberében jelentkezett. Akkor az orvos azt mondta, hogy biztos meghúztam. Egyre többször volt vele bajom. pÁrilisba és májusban is. Ugyanezt mondták. Lassan augusztus van.... És heti szinten jelentkezik.... És szinte semmilyen mozgást nrm tudok olyankor végezni. Vagyis tudok de majd bele szakadok. 2009 kötnyékén vese gondjaim voltak.... Elöször azt hittem az a baj de nem. Kicsit kutattamés olyan dolgokat találtam, hogy csigolyakopás..... A probléma az, hogy 14 éves vagyok.... Anyám orvoshoz akart már küldeni... A kèdés az hogy bármikor mehetek vagy amikor fáj? Mert hiába megyek akkor amikor fáj..... Ha este 9kor kezd szombaton..... A válaszokat köszi. 14/L

#derék #fájdalom #krónikus #gerinc #porckopás? Sérv?
2016. júl. 25. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármikor mert ha porckopás, bár ehhez még túl fiatal vagy, de akkor beutal MRI vizsgálatra és abból megmondják hogy tényleg mi lehet a gond.


MRI vizsgálatra Budapesten akár fél évet is kell várni, vidéken jobb a helyzet talán.


Menj el előbb körzetihez, elmondjátok mi a bajod, és beutal szakorvoshoz, neurológushoz, vagy reumatológiára vagy akárhova.

2016. júl. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosok nem fognak semmit se mondani

Ha rossz a testtartásod, aszimetrikus sportot űzöl, akkor csak hátedzéssel javítható

csinálhatod 0iq val gyógytornászosan vagy olvass utána:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

2016. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. júl. 26. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!