Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi okozhatja a problémát?

Vajon mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Üdv. Azért irok ide mert má tanácstalan vagyok. Kb még márciusba kialakult egy ilyen végbél éges dolgom. Non stopba ég a végbelem, elég végbél repedéses vok kiskoromtol de ez más. Voltam gasztrónál aki megálapitotta felvan maradva, irt rá hámosito krémet. ( Már az összes krémet, kupot kiprobaltam...) Rá 2 hétre hugyutakban is tapasztaltam ugyan ezt a dolgot. Ilyen melrg forro érzés, kezdetben elakadt a vizelés szamtalanszor nagyon rossz volt. Elöször háziorvos, antibiotikum,ultrahang. Ultrahang kimutatta ball oldalt vesén 2-3mm echodens képlet láthato. Sajnos gyogyszer beszedés után se mult el csak részben. Elmentem urologiára, kenet negatív (baktériumtenyésztés) vér eredményem tökéletes, vizetletem V.üledék :Amorf szemcse, CA-OX 2-3 FVS, V.fehérje: H.Op ez után kicsit enyhült a dolog magátol kb. Majd kijött ujra pár hét mulva, mivel szabizott urologus mentem hazihoz. Klion,antibiotikum megint mindeféle gyulladás csökkentős gyogyszer. Probléma elmult de ismét elöjött. Persze a végbél égés sosem szűnt meg. Igazábol azért irok ide mert se a gasztronál se urologián nem jutok előbbre. Vagy 10 fajta krémet kupot kipróbáltam fenekemre amik mind nem használnak. És ha nem kenem megveszek ugy dörzsölődik. Voltam gasztronál újra krém...csak most travocort. Hát mondanom se kell nagyon ég tőle még jobban. Úgy gondolom ennek a 2 problémának köze van egymáshoz. 3 szor voltam urologián és prosztata vizsgálat még mindig nem volt. És kb 2 hetente vanvaz orvos egyszer... Sehogysem jutok előrébb, ti mure gondoltok ? Eléggé, reménytelennek érzem már az egészet...

2017. júl. 25. 05:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy kihat a közérzetemre és nem igen tudok élvezni igy semmit se. Korházba kéne menni kivizsgálásra ?
2017. júl. 25. 05:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát kórházba elmehetnél egy kivizsgálásra igen. Ott az eredmények után már többet tud az ottani orvos is mondani. Meg aztán lehet hogy figyelmesebb

Mármint nem folyton csak kenőcsöket ír fel. Nem igazán tudom mi lehet ez, de nem lehet hogy allergiás vagy a krém egyik összetevőjére?

2017. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az is lehet, nagyon sokat kentem rwparon, neugranormon az is lehet azoktol alakult ki a problémám. És ugye gyakorlatilag nélkülük már létezni nem tudok olyan rossza:S csak nem tudom a pisis dolog mitő alakulhatott ki, kezdetben szakadozott a pisilés égett minden. Olyan volt mint mikor felfázol csak nekem egész nap égett csipett minden. 5 perceket áltam a wc.n mire elbirtam kezdeni a pisilést. Nah ez többnyire elmúlt, de ez a meleg forro érzés tovabbra is megmaradt. Heréim is érzékenyebbek megszokottnál. De azt gondolom 25 éves létemre prosztatám nem igen lehet, bár kitudja a mai világba. Ez a baj nem képes a doki megcsinalni a vizsgálatot. Már 4 szer voltam nála... És kb semmit se csinált/ irt. Mindig jöjjek vissza jövőhéten azt akkor lessz prosztata, kenet vizsgálat. Azt csak kenet volt ! 3 hetet vártam az eredményre most meg nyaral megint....
2017. júl. 25. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az izzadtság kicsípi. Kell tenni oda WC-papírt az szárazon tartja.


Vagy gombás. Gomba ellenes kenőcsöt vagy hintőport kell kérni gyógyszertárban.

2017. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!