Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja ezt a problémát...

Mi okozhatja ezt a problémát (szédülés, kábultság)?

Figyelt kérdés

3 napja munkából haza érve egyszer csak hirtelen megszédültem kb.1másodpercig tartott, és nagyon megilyedtem kb fél percig teljesen rosszul voltam remegett a kezem és mindha nem is ebbe a világba lettem volna, aztán hirtelen elmúlt.az óta 3 napja kábult vagyok néha álmos is de olyan erös szédülés azóta nem volt csak igy mind ha kóvályogna a fejem kábult lennék.Lehajolás,felállásnál nincs semmi szédülés, meg mikor itthon nehéz fákat cipeltem meg hasonlokat egyátlán nem volt semmi bajom,meg ha elkezdek játszani nagyon belemerülök akkor sincs,csak ha rágondolok akkor egyből nem érzem jól magam.de van olyan is hogy egyszer csak ugy érzem hogy teljesen jól vagyok aztán pár perc mulva megin nem.lefekvésnél szintén nincs semmi bajom.vérnyomás normális. hétfön megyek a háziorvoshoz mer szeritem ez magától nem múlik el.

Valaki tud adni valami tippet hogy tudnám csillapítani ezt a rossz érzést hétföig?



2015. máj. 16. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem erre Bisoprolot irt fel az orvos évekkel ezelőtt, nekem nagyon magas volt a pulzusom, és szívritmus zavar is volt! Ezeken a bétablokkolók segítenek!
2015. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!