Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz lehet az oka vagy...

Stressz lehet az oka vagy komolyabb dolog áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Páromnak (27) gyerekkorában agyrázkódása volt és sérült az egyensúly érzéke mely miatt azóta is gyakran szédül. Két hónapja egy konfliktus eredményeként pánikrohama volt. Azóta nagyon gyakran panaszkodik feszítő érzésre a fejében mely gyógyszerre nem múlik. Általában munka közben jön ki rajta és reggel mikor felkel jobb szokott lenni egy kis ideig. Elment neurológiára és mr vizsgálatra, azonban csak egy hónap múlva tud újra vissza menni orvoshoz. Az mr eredményét két nap múlva kapjuk meg, de én nagyon aggódom, mert az interneten szinte mindenhol azt írják hogy a gyógyszerre nem múló fejfájás ami mellé még szédülés is társul, gyakran daganat jele. Az mr leletet ha megkapjuk arról mi is látni fogjuk ha valami baj van vagy ezt csak az orvos fogja majd tudni leolvasni róla? Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 27. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A leletrol latni fogjatok mivel less azon egy velemeny.
2017. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ha így lenne már régen alulról szagolnám az ibolyát. Lényeg, hogy vizsgálat alatt vagytok, a véleményt majd próbáljátok lefordítani a neten. A sok latin szóra gondolok.
2017. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb 20 éve van sokszor nem múló fejfájásom. Annyira nem múlik semmire, hogy a következő lépés az ópiátok lenne. A legerősebb gyógyszert is kiröhögi néha. Én is voltam Mr-en, nem is egyen, nincs agydaganatom. Migrénem annál inkább
2017. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!