Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges kibírni 80 órán át...

Lehetséges kibírni 80 órán át ébren egy perc alvás nélkül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem lehetséges, de ne nagyon próbálgasd..1x szerintem rohadtul egézsségtelen az hogy ha már lehunynád a szemed is ébren tartod magad..2x Ha nem valami nagy bagoly akkor úgyis elalszol...De én úgy tudom hogy az orvosok szoktak ilyen hosszú időkig ébren maradni..De én biztos hogy nem birnám ki, valószínű bealudnék, vagy olyan gyenge lennék hogy rámtörne egy pánikroham.
2017. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Én nyugtató elvonás után többször is voltam ébren 5-6 napig, igaz a végén nem nagyon tudtam beszélni.

A világrekord 11 nap (260 óra)ébren, de ez ellenőrzött kísérlet volt.

2017. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer 72 órát voltam ébren rádiókomunikációs ügyeletben. A letelte után abban a pillanatban elaludtam és 10 órát aludtam. Utána is még két napig nem voltam a bőrömben.
2017. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a végére már hallucinálni kezdesz. Nem erre van kitalálva a szerveztünk.
2017. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!