Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet, mitől lehetséges?

Véres széklet, mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

Helló érdekelne. Nem nagyon, csak egy kicsit véres. Mitől lehetséges:

Az elmúlt 3 napban történhetet. Volt mikor WC-re kellett mennem de nem tehetettem, (kb 4-5 óránál tovább tartottam, sajnos a munkahelyemen nem tudtam hamarabb nagy dolgot csinálni.) Illetve lehetséges hogy valamely étel miatt?

Gondolok itt, Oldalasra. Nos az oldalas úgy érzem nem nagyon volt átsülve. (Otthon nagyon átsütjük) , BBQ híg szósszal. Illetve tegnap előtti nap valamilyen pulykás étel volt. Ez mind munkahelyi étel. Nem tudom hogy menjek-e el orvoshoz vagy ne. A TB kártyám elveszett, és azóta nem tudtam újat csináltatni, gondolom így meg nem mehetek orvoshoz. Illetve , ha nem ezek miatt van, akkor végbél tükrözés is lehet?Az milyen?Fájdalmas?Hogy megy?. Hozzá teszem, hogy hányingerem kis részt és hasfájdalmam is van . És férfi vagyok. Nem tudom mit kéne tennem ilyenkor.


2017. júl. 28. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kulában vér van, az elég vészjósló, korántsem a jó egészség jele. És nem, megevett kajából nem jöhet, mert akkor megemésztődne és fekete lenne. Az alábbi okok lehetségesek:

- Aranyér

- Colitis ulcerosa (fekélyes vastagbél-gyulladás)

- Crohn-betegség

- Irritábilis bélszindróma

- Vastagbél- és végbélrák

- Bizonyos bélfertőzések (amoebiasis, vérhas, hasi tífusz, Coli- vagy salmonellafertőzés)

2017. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vissza gondolva, valami kemény, és szúrosnak tűnő csont darab vagy valami volt az ételben amit akkor éreztem mikor lenyeltem az ételt. Lehetséges hogy ez megsértet valamit?Na mindegy. Kedden akkor elmegyek orvoshoz, nem kockáztatok.
2017. júl. 29. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!