Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszerészek is kapnak...

A gyógyszerészek is kapnak doktori címet?

Figyelt kérdés

Pl Dr.Gyógyszer Tamás ?

Hülye példa de értitek 😂


2017. júl. 29. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó ne regélj már hülyeségeket. Az összes ismerősöm, aki orvos lett, max. átlagos tanuló volt gimiben, közel se jártak az élbolyhoz. A közgazdasági PhD-n valami újdonságot is kell letenni az asztalra, nem csak megtanulni és visszaadni egy egyetemi tananyagot. Kevered a szezont a fazonnal.
2018. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jo gimibe jarhattal, ha annyi orvosis kerult oda. Az osszes evfolyamtarsam kituno volt gimiben, en is, kiveve utolso evben, amikor tanc es dramabol meg mediabol negyes lettem.

Itt atlagos vagyok. Átlagos képességű ember legalább kettőt fog csúszni, mire orvos lesz.


Egyik haverom barátnője is közgázra jár, illetve egy srác kibukott az orvosiról, most négyes diplomája lesz a legrosszabb esetben is közgázon. Nem fogod tudni elképzelni, ami itt megy, hacsak nem ide jársz. Nagyjaból annyival több a közgáznál, mint amennyivel a közgáz a giminél. TDK-ztam 3 évig, tudom, hogy milyen a kutató munka, nem borzasztó nehéz eredményeket produkálni a phd-hoz. De lehet, hogy közgázon annak érzik, nehezül a dolog az orvosi szintjére.

Az egy másik dolog, hogy minden szak élvonala hasonlóan kiemelkedő.

De nem véletlenül a felsorolt képzések adják a foglalkozásdoktori címet, illetve NEM az orvosi mondja csak magáról, hogy a legnehezebb szak. Ez egy általánosan elfogadott tény, és tényállásnak stabil.

2018. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ELTE gyakorlóba jártam.
2018. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen szakról beszélsz "közgáz" címén? Nagyon nem mindegy.
2018. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!