Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már több, mint 2 órája be van...

Már több, mint 2 órája be van dugulva a fülem és fáj. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A repülővel nemrég szálltunk le és azóta nem hallok a fülemre rendesen. Amikor lehajolok, akkor belenyilall a fájdalom. Kicsit náthás vagyok.(fáj picit a torkom és fújom az orrom) Próbáltam rágózni, ásítani, de nem segített semmi sem. Amikor megpróbáltam kiegyenlíteni a fülem, akkor nagyon belenyilallt a fájdalom. Lehet valamit tenni az orvoson és a kiegyenlítésen kívül?

2017. júl. 29. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fulgyulladas akkor csak orvos tud segiteni..es sztem az igy latatlanban plusz lehet ra tett a nyomas ingadozas a repulout miatt. Mindenkepp orvos vagy mindket fuled ugy eldugul , hogy semmit se fogsz hallani a fajdalom elviselhetetlen lesz. En mar csak tudom.. par eve sirva mentem a dokihoz ez miatt 😟
2017. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem lett jobb, szerezz be havasi kövirózsa cseppet.
2017. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Még mindig nem jó, de elmegyek orvoshoz.
2017. júl. 29. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasznaltam azt a cseppet mondhatni sokat ert..



Jobbulast kivanok Neked! Remelem hamar meggyogyulsz.

2017. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2017. júl. 29. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg mindig faj melegits sot tedd bele vmi vaszonba es tedd a fajos fuledre. Amig nem kapsz gyogyit ez kicsit enyhiti a fajdalmat. Nekem volt , hogy valadekozott tole a fulem de ez nem baj inkabb jo. Probald csak ki
2017. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!