Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hasam, görcsöl,...

Nagyon fáj a hasam, görcsöl, fura hangokat ad ki, majd utána nagymennyíségben fosok, mitôl lehet ez?

Figyelt kérdés
Elôször csütörtök reggel jött rám, vagy fél órán át voltam a mosdóban axtán lefürödtem, majd újra, de ezúttal csak egy ilyen "hullám" volt. Aztán gész nap nem volt, székletem sem, csak pisiltem. Pénteken sem volt semmi jele,max csak fura hangokat adott ki a hasam, de azt mindig szokott.(nem korgás, és pénteken nem is volt székletem, de megszoktam, mert van amikor több napig nincs is, az epôzô 10napban is csak 2szer kellett.Régebben szorulásom is volt)Ma szombaton sem lett semmi jele, egészen mostanáig. Rámjött a hasfájás,de mivel elôzô alkalommal os ígu kezdôdöty, tudtam mire ezámítsak, úgy h elmentem a mosdóba, ahol kiadott még néhány fura hangot, majd kijött. Még most is fáj a hasam, de csak ha felállok, így fekve nem. Nagyon megköszönném a segítséget:)

2017. júl. 30. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, gyomorrontás, vírusos hasmenés, vakbélgyulladás, stb., jobb ha holnap elmész a háziorvoshoz.
2017. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!