Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hel lo! Nagyon rég elkezdett...

Kecskeeegezaaa kérdése:

Hel lo! Nagyon rég elkezdett benőni a lábujjamon a köröm. Ezt egy időben nagyon jól kitudtam vágni utána a következő körömvágásik nem volt vele gond. Ám most.! (16/F)!?

Figyelt kérdés

Eljött még egy körömvágás és amikor néztem mondom kivágom megint nem lesz gond. Hát de volt. Amikor megpróbáltam benyúlni alá nagyon fájt. Próbáltam hogy belevágok és kitépem de még belevágni se tudtam mert annyira fájt. Nagyon be van gyulladva és nem tudok elég sok dolgot csinálni. Freestyle rollerezem és mikor egy trükknél rosszul érkezem le megnyomja a bőrömet vagy nemtudom és nagyon fáj, néha be is vérzik.

Az lenne leginkább a kérdésem hogy Sebészetre vagy Pedikűröshöz érdemesebb így elmenni? És esetleg jó helyet tudna-e valaki mondani. Nem vagyunk jártasak ilyenben, mert nem nagyon járunk ilyen helyekre

?



2017. júl. 13. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kipiszkálni a benőtt körmöt, mindenképp menj el orvoshoz, mielőtt begyullad és tályog lesz belőle. Fertőtlenítő cumó is hasznos lehet.
2017. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedikűröshöz , sebészet és a lézeres beavatkozás roncsol .
2017. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Pedikűrös megoldja. A jó hely megadásáhol nem ártana tudni, hol laksz. Addig is vágj egy kis éket a köröm közepére, az csökkenti a feszülést a szélein.
2017. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arrafelé nő a köröm, amerről vágod. Tehát szokj le róla, hogy az oldalát is kivágd!
2017. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a helyzet,és sebészeten kivágattam azóta nem volt vele probléma.A kapsz egy érzéstelenítő injekciót utána miután lezsibbadt egyszerűen kivágják.Ezt a videót ajánlom figyelmedbe: https://www.youtube.com/watch?v=qjniIsMVhg8
2017. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A videót néztem már de nem tudtam abból eldönteni hogy a sebészet vagy a pedikűrös a jobb. Amiket olvastam mindegyik mást írt. hol ez hol az. A hely pedig Pest fele kellene. 3.(?) Kerület Flórián tér és környéke, Békás, Csillaghegy, 13. Kerület Árpád híd. Valahogy így. És előre is köszönöm a helyeket.
2017. júl. 16. 23:04
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem még vadhús is nőtt a benőtt köröm mellett. Levették a körmöt, lekaparták a vadhúst. Sebészeten. Ezt javaslom neked is, nem a pedikűröst. Kaptam a lábujjamba két nagy adag injekciót, nem éreztem semmit. (Csak amikor az injekciók hatása elmúlt.) Ilyenkor lehet Algopyrint bevenni.
2017. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm mindenkinek
2017. júl. 29. 00:45
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Sebészetre menjél, minél hamarabb! Nekem végül is úgy oldották meg, hogy felnyitották és kiirtották a körömház két szélét. Így már nem tud olyan széles köröm nőni. És a kevésbé széles nem nő be. Nem is volt vele azóta semmi baj!
2017. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!