Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám depressziós, mit...

Anyukám depressziós, mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, anyukám kb 20 éve depressziós (mániákus). Mindig vannak hullámvölgyei egyszer jól van, máskor napokig a sötétben fekszik és enni sem jön. Egyedül vagyok (testvéreim nyaralnak) és nem tudom mit kezdjek, egyedül érzem magam, az orvos szerint én is depressziós vagyok, bár ez nem igaz. Nem is foglalkozik velem, mintha nem is lennék, pár hónapja elkezdtem fontolgatni az öngyilkosságot...Mit tegyek?

2017. júl. 30. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell menni az érintetlen természetbe kirándulni. Jót fog tenni a depresszió ellen.

Kényelmes a művilágban tartózkodni, ezért is vándorolnak városokra mostanában, de a huzamos ideig történő mesterséges környezetben tartózkodás nem tesz jót a léleknek.

2017. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban öngyilkossági gondolatid vannak, akkor sürgősen kérj orvosi segítséget! Örökölhettél hajlamot a depresszióra.
2017. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!