Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, és nagyon sokszor vagyok szomorú..Főleg az iskolába nap végén(minden nap, mert úgy érzem senki se ért meg és senkit se érdeklek).Szeretek feketébe járni,és mindig azt érzem hogy én egy senki vagyok és sokszor meg is fordult a fejemben az, hogy minek is élek..Érvágáson és az öngyilkosságon is gondolkodtam..De eret vágni nem merek..Szorongok,zárkózott vagyok,és nem szeretem sajnaltatni magam.Ha baj van úgy rejtem ahogy csak tudom.
2017. jan. 19. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamaszkori depresszió. Majd elmúlik. Beszélj az érzéseidről a szüleidnek, az sokat segíthet. Keress valami hobbit, egy tevékenységet ami felvidít és lefoglal, de a tanulás kárára se menjen.
2017. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!meg arra lennek kivancsi hogy ez a kamaszkori depresszio mennyire gyakori?
2017. jan. 19. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így érzek éreztem 13 évesen :(((,de azért örülök ,hogy élek és nem csináltam hülyeséget.
2017. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!