Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak, de...

Nem tudom mit csináljak, de már nem bírom. Többi lent. Depressziós vagyok? Vagy mi ez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy erre a meg akarok halni dologra azt mondják hogy minden tini ezt mondja, de én már tényleg nem tudom mit csináljak. A saját anyám folyton azt mondja hogy ha visszamehetne nem szül meg, semmire nem vagyok jó, utál, tönkreteszem az életét. A testvérem még jobban gyűlöl, majdnem minden nap elmondja hogy reméli nemsokára meghalok. Már két éve én is ezt akarom, és nemtudom hogyan segítsek ezen. Ki segíthetne mert a barátaimnak se vagyok olyan fontos, azt mondják igen de amikor szükségem lenne rá nincs senkim. Nemtudom meddig tudom még ezt csinálni.

2017. máj. 30. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, mennyi idős vagy? Apukád? Nagyszüleid nem tudnak segíteni?
2017. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen utálatos volt. Igyekeztem keveset otthon lenni, igyekeztem jól tanulni, hogy főiskolára mehessek, vagy akár egy jó szakmát is tanulhatsz, így a gyakorlati óráid miatt tovább tudsz suliban maradni. Én is megakartam halni, de valahogy túl küzdöttem magam azon a pár éven, míg eltudtam menekülni otthonról. Anyámmal azóta sem tartom a kapcsolatot, az unokáit sem látta még. Ne aggódj, tudom, hogy most kilátástalannak tűnik az életed, de tarts ki, és amint tudsz költözz el. Nem minden nő képes édesanya lenni. Ez nem a te hibád, sajnos te a szenvedő alany vagy, és pont ezért keménynek kell lenned, és arra gondolni, hogy "elmúlik". Mert egyszer vége lesz ennek is.
2017. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy depressziós vagy, csak kicsinálnak otthon, abba vagy belebetegedve. Próbálj meg a lehető legkevesebbet otthon tartózkodni ebben a légkörben! Tanulni a parkban is lehet.Nem tudom hány éves vagy, de próbálj meg olyan suliban továbbtanulni, ahol kollégiumba lehet menni.Addig feltöltődhetsz a barátaiddal, hobbikkal, sporttal.
2017. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok, apámat nem láttam már kb.5éve...
2017. máj. 31. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!