Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok, depresszi...

Rebi13524768 kérdése:

12 éves lány vagyok, depressziós. Vagdosas után a sebet nem fertőtlenítettem le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagdosas után a sebet nem fertőtlenítettem le, lehet valami bajom??
2017. júl. 18. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Írj kérlek :) Lenne pár szavam hozzád

Egy "sorstársad"

2017. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
37%
Ne vagdosd magad elvileg ha nem indult meg a lila csík a kezedben akkor nem
2017. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Mivel vágtam meg magad ?Orvosnál jártál már ?
2017. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Jaja. Lehet! De nem mindegy? Ha elvéreztetnéd magad az se lenne jobb. Vagy csak karcolgatod a bőröd? 12 évesen ennyire nem lehet elcseszett az életed. Gondolkozz és szedd össze magad!
2017. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Elképzeltem, hogy alaposan megmosakodsz, szétvagdosod magad egy pengével, majd gondosan fertőtleníted a ronda sebeidet. Ennek mi értelme van?
2017. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Mi sosem használtunk sebfertőtlenítőt, és még mindig élek. Aktív gyerekkorom volt, később vagdostam is magam. Felnőttem, élek, sose lett bajom. Ami nyilván nem jelenti azt, hogy 100%, hogy senkinek a sebei nem fognak elfertőződni, de szerintem nem olyan vészesen nagy az esélye. Mosd le vízzel mindenképp, ha olyan helyen van, ragaszd le, később hagyd a levegőn gyógyulni.
2017. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Most úgy őszintén. Komolyan, ha foglalkoztat téged az, hogy nem fertőtlenítetted le, akkor nagyon gáz vagy. Mert te nem akarsz meghalni, te csak sajnáltatod magad, valószinűleg 12 éves vagy, és most abban a korosztályban divat ez. Szánalmas.

Aki tényleg depressziós, és tényleg meg akar halni, azt pont nem érdekli,hogy elfertőződik. Szóval hagyd ezt. Gáz vagy.

Lehet lepontozni, ti is tudjátok hogy így van.

2017. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
#7: Te vagy gáz, mert tudatlan vagy és okoskodsz. A falcolásnak semmi köze az öngyilkossági kísérlethez. Kevered a szezont a fazonnal.
2017. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
#7 aki depressziós, az nem feltétlen akar meghalni, és nem ezért vagdossa magát. fingod nincs a lelki háttérről, csak osztod az észt.
2017. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Aki hülye, haljon meg. Ennyi! Az, hogy valaki depis, nem jelenti azt, hogy vagdosnia is kell magát. De az aki vagdossa magát sem jelenti azt, hogy depressziós.
2017. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!