Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen megelőzhető intézkedése...

Milyen megelőzhető intézkedéseket lehet tenni, hogy a fiúnak ne legyen kis pénisze? Tesztoszteron növelése lenne a megoldás még a serdülő kor előtt?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hiába mérnénk neki kiskorától - mondjuk 7 éves kortól - kezdve, mindenkinek máshogy fejlődik a szervezete. De a szülő nem fogja tudni, vajon elér-e az átlagot a fia mérete vagy sem felnőtt korára?


Éppen ezért kb 7 éves kortól tesztoszteron növelést kell alkalmazni nála és így biztosan legalább átlagos mérettel fog rendelkezni.


Mit gondoltok erről ?


2017. júl. 31. 16:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9-es


ezekre is jó lenne ha válaszolnátok, köszi

2017. júl. 31. 17:58
 12/13 A kérdező kommentje:

10-es


ezt egy picit cáfolnám, mert én alacsony lettem.

14-15 éves koromban nőttem utoljára mindenhova.

2017. júl. 31. 17:59
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te alacsony vagy, nem cáfol semmit. A növekedést sok tényező befolyásolja, a növekedési hormon, pajzsmirigy hormon, genetika stb. Attól, hogy te pl. genetikailag alacsony vagy, vagy valami miatt nem termelődött annyi növekedési hormonod, attól még a tesztoszteron ugyanúgy hat a növekedési porcokra. Ha pubertás előtt adtak volna neked, akkor valószínűleg még alacsonyabb lennél.
2017. aug. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!