Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen megelőzhető intézkedése...

Milyen megelőzhető intézkedéseket lehet tenni, hogy a fiúnak ne legyen kis pénisze? Tesztoszteron növelése lenne a megoldás még a serdülő kor előtt?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hiába mérnénk neki kiskorától - mondjuk 7 éves kortól - kezdve, mindenkinek máshogy fejlődik a szervezete. De a szülő nem fogja tudni, vajon elér-e az átlagot a fia mérete vagy sem felnőtt korára?


Éppen ezért kb 7 éves kortól tesztoszteron növelést kell alkalmazni nála és így biztosan legalább átlagos mérettel fog rendelkezni.


Mit gondoltok erről ?


2017. júl. 31. 16:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Azt mondjak a lányok hogy mind1mekkora csak tuddjon vele mit kezdeni. Ebbe sztem ne kavarj be mert kituddja milyen problémák lehetnek később nálad. 19/ F
2017. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gondolkodj. Ez egy fejlődésben lévő szervezet. Szerinted jó felborítani a hormonháztartását?
2017. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Nem mindegy hogy mekkora neki?

Ne a farka merete a lényeg hanem hogy normalis ember legyen belőle nevelve!!!!!!

2017. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen ez jó ötlet.

És ha esetleg nem lesz kess a tivàbbi szurira?

Vagy igény?

Vagy bàrmi?

A teszto termelés leàll ha megoldod a bevitwlét.

Ha meg abba hagyod az csecs.

Lógó pöci ha nem kúràzol utàna

2017. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy neked 13 centi. Még nem kell tönkretenni a gyerekedet.
2017. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lol. Ez tuti troll :D
2017. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérdésben nem magamról van szó...
2017. júl. 31. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl kockázatos a hormonterápia. Hallottam már róla horror sztorikat.
2017. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kérdést nem is igazán értem...

Egyáltalán igaz, hogy a tesztoszteron mennyisége fiatal korban hatással van a péniszméret alakulására?

A másik, hogy egy szülő saját elhatározásból vásárolhat vagy kérhet ilyet a kiskorú gyerekének?

2017. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A nemi hormonok, mint a tesztoszteron és az ösztrogén lezárják a csontok növekedési porcait, vagyis ha korán elkezded bevinni a szervezetbe, akkor lehet, hogy a farkad nagyobb lesz, de alacsony leszel.


A férfiak éppen azért magasabbak, mint a nők, mert a fiúknál a pubertás, és ezzel a nemi hormonok termelődése később kezdődik, ezért több idejük van nőni mielőtt lezárulnának a növekedési porcok.

2017. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!