Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, mi lenne a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi lenne a megoldás ilyen körülmények között? 18/L

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt először kapcsolatom, a sráccal többször is pettingeltünk, de a szexig már nem jutottunk el, addigra megcsalt (másfél hónap után).

Rá félévre volt még egy barátom, vele a pettingig sem jutottunk el, mert ő is megcsalt (1 hónap után).

Tavaly ősszel kikezdett velem egy fiú, akiért 3 éve odavagyok. Tudtam, hogy mit akar, és én is akartam, vele is pettingeltem, bár vele nem voltam együtt. Mondanom sem kell, hogy szörnyű volt. Azóta nem is köszönünk egymásnak, pedig egy városban lakunk, közel egymáshoz.

És így, 10 hónap elteltével pénteken elmentem bulizni, ahol egy sráccal összegabalyodtunk, már épp vertem neki, amikor rámtört a lelkiismeret-furdalás, és nem tudtam folytatni.

Iszonyatosan vágyom a szexre, az élvezetre, nagyon erős szexuális étvágyam van, mondhatni 11 éves koromtól, és mégsem tudok szexelni.

Mert csak kapcsolatban szeretnék. És egy fiú sem vár még 1 hónapot sem.

Bulikban pedig nem szeretnék összefeküdni akárkivel, hisz tudjuk mit mondanak azokra a lányokra...

Meg finnyás is vagyok, a bulikban meg nincs idő zuhanyozgatni. Rendszeresen maszturbálok 11 éves korom óta, de már csak ideig-óráig segít.

A buliban több sráccal is táncoltam, már attól benedvesedtem, hogy hozzámdöezsölték a kemény f*rk*kat, már a gondolatba is beleremegek.

Mit tegyek? Ráadásul vallásos is vagyok, ez sem könnyít a helyzetemen.

Kérlek, normálisan válaszoljatok, ez nem vicces számomra egyáltalán!



2017. jún. 19. 21:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
a napi kamu kérdés újra itt van.
2017. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Neked először a fejedben kellene rendet tenni,és utána kapcsolatot kezdeményezni.
2017. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Troll
2017. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
7%

bekapcsolsz egy videochat alkalmazást, amelyiket akarod, beszélsz hozzám egy percig úgy hogy látlak, hallak, s akkor majd elhiszem, hogy ezt a kérdést egy csaj írta.


ja bocs, tudom: nincs kamerád, nincs skype-od ninc okostelefonod, semmi eszközöd, lehetőséged nincs, hogy kiderüljön, hogy valóban lány vagy.


MIért vagyok annyira biztos benne, hogy lány mivoltodat semmivel nem vagy hajlandó bizonyítani???

2017. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Édes istenem annyi tehetség van ezen az oldalon

Miért nem dolgoztok olyan helyen ahol ezért még fizetnének is?

Trollok mindenütt

2017. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
58%

Olyan srácot kell keress aki komoly kapcsolatot akar, tud, és akar értékelni egy olyan szűz lányt mint te. Ezzel csak az a baj hogy a veled hasonló korú srácok 99% csak "azt" akarja, minél többször, minél több lánnyal.


Komoly, érett srácot keress magadnak, aki eléggé érett egy komoly kapcsolathoz, és tud, képes megfelelően bánni egy olyan lánnyal mint Te.

2017. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi a baj? Hogy tényleg sok itt az ál-kérdés, és a valódi problémákra épülő, komoly kérdéseket sem veszitek komolyan! Mi az már, hogy bizonyítsam be, hogy lány vagyok?! Azért írok ANONIM oldalra, mert nem akarom, hogy bármi is kiderüljön a kilétemről! Elég ciki téma ez önmagában is...

De ha itt nem vagytok hajlandóak segíteni, tudtok ajánlani olyan ANONIM oldalt, ahol semmit nem kell bizonygatnom magamról?!

2017. jún. 19. 21:13
 8/41 A kérdező kommentje:

#6, neked köszönöm! :)

Hidd el, ezen vagyok, de egyszerűen sehol sincs, mindenki csak d*gni akar. (oké, én is, de én normális kapcsolatban vágyom rá!)

2017. jún. 19. 21:14
 9/41 anonim ***** válasza:
23%

Miert gondoljatok hogy kamu ez a kérdés? :O

Miert ne lehetne ilyen?


En itt vagyok 21 éves es kb ugyanebben a helyzetben.

Bár En nem maszturbalok 11 éves korom ota. Azert En jo par évvel később jöttem ra a dolgokra. Pettingelni sem pettingeltem meg senkivel.


A szexuális vágyat is le lehet gyűrni. El kell nyomni addig mig nem találsz ra megfelelőt. Nekem sikerült, neked is fog!

2017. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

"A buliban több sráccal is táncoltam, már attól benedvesedtem, hogy hozzámdöezsölték a kemény f*rk*kat, már a gondolatba is beleremegek. "

Ez alapján hiszik, hogy kamu, mert a lányok nem szoktak ilyen őszintén fogalmazni.


Az a helyzet, hogy rossz pasikat választasz. Komolyabb, visszafogottabb, akár kevésbé jól kinézők között keress.

2017. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!