Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen helyzetben mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal huvelykupppal és óvszerrel is védekezünk mert én félek attól hogy,, becsuszik,, egy baba. Először én izgatom őt szájjal h a kúpot be tudjuk tenni,mert utána úgysem izgathatom kézzel v szájjal..viszont a baj az hogy korán elelvezek, ezért az aktus előtt önkielégítek,míg várunk h a kúp feloldodjon.Azért mert így bírom a 2.menetet. Elelvezes után egyből,, nekilat,, párom, hogy készen álljak a 2. menetre. Attól tartok hogy ha várnánk miután én elelveztem és pl egy óra múlva kezdene izgatni párom túlságosan felizgulok és még az óvszert se tudnánk feltenni..

Sűrűn nem tudunk együtt lenni, meg én még nem akarok babát. 29f


2017. jún. 8. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem reagáljátok túl? Egy óvszer is elég lenne és még úgy is történhetnek balesetek, de arra való az abortusz.

(Tudom az abortusz nem a legkellemesebb dolog, de óvszer mellet valószínűleg nem lesz rá szükség egyszer sem)

2017. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem fogamzásgátlót és spirált is kéne használnotok...
2017. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most egész pontosan mire kell megoldás?

29 évesen hogy-hogy ilyen komolyan nyomod még a "gyorstüzelést"?

2017. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb csinaljatok seggbol szajba, ha biztosra akartok menni.
2017. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kupot meg ovszert nem is lehet egyutt hasznalni, mert kiszakadhat tole a gumi, nem tesz jot az anyaganak
2017. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 p-vel, gratulálok.
2017. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most akkor pontosan mi a franc is a kérdés?
2017. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rá jött, hogy hülyeséget kérdezett, ezért nem foglalkozik már ezzel a kérdéssel :D
2017. jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!