Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudjak cisnálni büdös láb...

Mit tudjak cisnálni büdös láb ellen?

Figyelt kérdés
nagyon idegesitő, hogy megmosom és utána is kb ugyanolyan büdös... lány vagyok és kellemetlen ez

2017. aug. 2. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyáááá Kérdező, vannak lábszagtalanító szprék, meg olyan cipőbetétek is amik elnyelik.

Okozhatja ám hormonzavar vagy valami szart ettél, ami a verejtéken keresztül így választódik ki. Ki kell tapasztalnod. Izzadásgátló dezodor vagy kence is faja ötlet.

2017. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom még e aktuális, de javaslok pár ötletet . általában nekem is szokott büdi lenni de ez természetes mivel fiú vagyok, 1.ecetes vízben kell áztatni ha ez nem szódabikarbona , 2. hintőporozni, 3 lábspray, 4 jó minőségű zokni pl bambusz és Pataki zokni rendelni is lehet, 5. jobb fajta cipők amik szellőznek. remélem tudtam segíteni.
2017. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne viselj túl vastag zoknit, ha teheted, nyáron inkább ne hordj zoknit. Egy jó tipp: tegyél a cipődbe minden este egy teafüvet, hagyd ott egész éjjelre.
2017. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!