Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt valaki mostanában elsőseg...

Volt valaki mostanában elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Hány embert hívnak be egyszerre? Név sor szerint hívnak be vagy random?

2017. aug. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve voltam, nálunk össze vissza hívtak be (az ment be aki akart), egyszerre 4-5 ember volt bent, egy vizsgázott, a többi gondolkodott a tételén. Nem tudom, hogy ez mindenhol így van e (gondolom nem) de nagyon könnyű volt, itt mindenki azon volt, hogy mindenkinek sikerüljön, a vizsgáztatók ha kellett mutogattak, segítő kérdéseket mondtak, stb. Simán átment mindenki, kedvesek voltak, és ha valakinek nagyon nem ment volna, szerintem azt is simán átrugdossák.
2017. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha pesti vagy, javaslom a Széll Kálmán téri lehetőséget. Elmentem a megadott időpontra, amire rajtam kívül kb. 15 ember érkezett. Négyesével hívtak be minket, tetszőleges sorrendben, egymás között megbeszéltük. Leültettek minket egymás mellé, sorban mindenkinek újra kellett volna éleszteni a babát, ez egyikünknek sem sikerült. Aztán mindenki húzott egy két részből álló elméleti tételt, amit kb. 2 percben válaszoltunk meg fejenként, de lehet, hogy sokat mondtam. Mindenki átment aznap.. Én nem mentem el tanfolyamra, ezért nem nagyon ment a babás dolog, de az elméletet azért megtanultam (max. egy napot szántam rá összesen), így az elméleti kérdésekre tudtam a választ. De az is átment, aki nem tudta.. Összesen a vizsga a négyünknek nem tartott 10 percnél tovább. Sok sikert!
2017. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2017. aug. 3. 20:47
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia! Én durván 1,5 éve csináltam. Nálunk is nagyon baráti volt, egy szombati napot töltöttünk el a készüléssel. Stabil oldalfekvés, újraélesztés volt, amit be kellett mutatni, meg kérdeztek egyet, vagy kettőt, de nagyon egyértelműeket, ha nem tudtad, jóformán akkor is átmentél, ha az újraélesztés/stabil oldalfektetés ment. Ráadásul az is választható volt. :) Megkérdezték (párban voltunk ugye), hogy ki melyiket akarja, és ennyi.

Szerintem nem kell aggódni, ha látják, hogy picit komolyan veszed és nem nagy mellénnyel mész oda, át is engednek. Hajrá!

2017. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!