Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Függőségemben segíteni?

Függőségemben segíteni?

Figyelt kérdés

Folyamatos az ami velem van.

Pár éve kezdtem el magamat folyamatosan nyomkodni. Gondolok itt pattanások nyomkodására, ha pedig az eltűnik akkor a vért, sőt a sebet van, hogy még a bőrömet simán is elkezdem nyomkodni. Undorodok mér a vállamra nézni, az arcomra vagy a combjaimra. Valami nagyon nagyon rossz érzés, hogy ezeket csinálom és szeretném, ha megszűnne. A másik pedig a köröm rágás, tépkedés. Azon eddig a műköröm segített, de suli mellett dolgozok oda pedig nem fogadják el.. Kérlek titeket segítsetek.



2017. aug. 20. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnallak es megertelek. En is ebben a cipoben jarok. Pattanasokat nem nyomkodom, mivel mar nem vagyok annyira fiatal, hogy pattanasaim legyenek, de a korom es mellette a bortepkedes megmaradt, ami nagyon sulyos mert no vagyok es 40 felett. A labujjaimat tobbszor kellett emiatt muteni, marmnt a nagy labujjak kormet, a kezemen pedig nem szepek a kormok sot lassankent az ujjaim is el fognak igy deformalodni.

Nem ragom hanem tepkedem, sokszor mar eszre sem veszem. Igaz nagyon sok stressz van az eletemben es volt is mindig, biztosan emiatt, de ha van valakinek valami jo otlete akkor nagyon halas lennek en is.

Ja pszichologusnal voltam sokszor, de nem segitett, mas otletet adjatok. Koszi.

2017. aug. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is voltam már vele pszichologusnàl (elnézést, ha nem írtam helyesen) és nem segített. Múltban történtek miatt van ez velem, én csak tenni akarok elleni.
2017. aug. 20. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a multam miatt van, probalok tenni ellene, es jobb is mar az eletem, de a rossz szokas, akarom mondani fuggoseg megmaradt.
2017. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magasnyomású oxigénterápia segít!
2017. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elozo

Espedig?

2017. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!