Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ugye nem trombózis?

Ez ugye nem trombózis?

Figyelt kérdés

24.hetes terhes vágyok,jelenleg éppen a nászútamat töltöm...de tiszta idegesen.Segitsetek kérlek!!!!

kb másfél órát repültünk nem is volt semmi baj,de amikor felálltam a jobb térdhajlatom fájt.Nem tulajdonítottam neki nagyobb szerepet,mert biztos elültem.Aztán kora du. sétálgattam befelé a tengerbe és mindkét talpam begörcsölt.Kiment a görcs,sétáltunk nem volt gond.Délután a lépcsőnél viszont megint fájt a hajlatban.És azóta is..pihentetem,ha ráállok tűrhető,de ha mozgatom vagy kinyújtom,behúzom akkor olyan mintha valami tartaná és visszahúzná.Hát így nem nagy élvezet a séta,plusz rettegek,hogy komolya.Nem látjuk nagyobbnak,nincs elszíneződés.A nyújtás felénél érzek fájdalmat főleg ha egy ideig előtte nem mozgattam.Ott körülötte vannak seprűvénáim.Na de ezt most hogy mondjam el itt valami dokinak?Biztosításom van,de nem akarok "hülyeség" miatt oda rohangálni.Nekem már az elég ha azt mondanátok,hogy na az nem ilyen lenne stb.,hogy ez nem lehet az.Igazából olyan mintha meghúztam volna vagy vmi.Lehet tegnap ahogy mentem sétáltam a magassarkúban(tegnap volt az esküvő),mert előtte fotózás volt.Nem akarom ezzel a parával elrontani a nászútunkat.De értelemszerűen könnyelműskösni sem akarok,félek,hogy bajunk lesz.


2017. aug. 23. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Trombózisnál bedagad és a talp hátrafeszítésekor fáj a vádli.
2017. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!